Відкрився перший маркет-плейс Nastriy в сердці столиці

18 декабря 2019, 09:34
Владелец страницы
Журналист портала Eurostar
0
13

Бренди VICTORIA IVANKOVICH та SONYAMONINA та багато інших — відтепер, у новому шопінг-просторі Nastriy на Подолі. Гості мали унікальну можливість поспілкуватися з засновниками шоу-руму дизайнеркою

Із завмиранням серця команда Nastriy готувалась до відкриття власного магазину. Це завжди дуже хвилююче, оскільки старт -дуже відповідально, потрібна особлива  атмосфера, яка в майбутньому і буде асоціюватися з брендом і його продуктами, яскраві та самобутні бренди а також цікава аудиторії пропозиція. Nastriy втілив  ідею створення повного образу, де ти можеш підібрати собі все, від авторської білизни, одягу до аксесуарів.

«NASTRIY — це простір  особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.

Сьогодні Nastriy – це 8 брендів, але це тільки початок:

  • одяг, на який дають гарантію 10 років.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Lifestyle&Fashion
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.