На стилі: Андрій Попов запрошує на fashion soiree

1 ноября 2019, 21:49
Владелец страницы
Журналист портала Eurostar
0
11
На стилі: Андрій Попов запрошує на fashion soiree

Як часто ви чуєте компліменти, або ловите захопливі погляди оточуючих? Хотілось би частіше – тоді вам просто необхідно скористатись запрошенням Андрія Попова, fashion soiree -саме для вас.

“Fashion soiree – досить незвичний, майже забутий формат для України.

Сьогодні fashion – це не тільки про тренди,   не стільки про що і як вдягти, а скоріше як спілкуватись з цікавими та яскравими, подорожувати та наповнювати життя подіями та враженнями і всі успішні бренди добре розуміють це та активно залучають аудиторію – розповідає про секрети модних та успішних Андрій Попов, стиліст та консультант з іміджу, – тому і обрали такий формат – фешн суаре, щоб спробовати fashion як стиль чи спосіб життя”

В цей вечір будемо надихатись відомими українськими брендами в компанії зіркових стилістів та консультантів з іміджу.

Враження, нові образи та гастрономічні пригоди забезпечує ресторан Техас Ранчо, за натхненну атмосферу відповідають Victoria Ivancovich — бренд справжньої білизни та одягу, яка надихає бути жінкою, Anna Yakovenko, Sonya Monina та Juliya Kros— імена, які знають всі прихильники українського фешн.

В програмі: обов’язково розбір найвдаліших образів, та рейтинг фешн провалів відомих та популярних, безліч призів та подарунків, крутезні селфі та гастро подорож.

Зустрічаємось в Твехас Ранчо

Коли: 05.11 о 19.00

Реєстрація: 050 836 59 27 Олена

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Lifestyle&Fashion
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.