У Харківському гастро-барі «LUMBER» відбувся Український літературний вечір

7 ноября 2016, 21:55
0
14
У Харківському гастро-барі «LUMBER» відбувся Український літературний вечір
Молоді патріоти слухають виступ Юрія Руфа

До заходу організованому ЦК "Азов" та «Східний Корпус» приєдналися багато сучасних українських літераторів і музикантів.

Увечері 6 листопада всупереч похмурої погоди в гастро-барі «LUMBER» на площі Свободи 8, в Харкові, зібралися безліч патріотично налаштованих молодих людей. В рамках літературного вечора, організованого ЦК «Азов» і «Східний Корпус» цінителі Української літератури мали змогу поспілкуватися з такими відомими літераторами як: Юрій Руф і Дмитро Савченко, почути дивовижну гру на бандурі Тараса Силенко, видатне акустичне звучання українського року у виконанні Святослава Бойка, фронтмена групи «Широкий лан». Для бажаючих поповнити свою бібліотеку була, також, організована автограф сесія представлених в рамках літературного вечора письменників. 

За словами організаторів, основна мета заходу, присвяченого третій річниці революції гідності, показати єдність українців з різних частин нашої країни, що особливо актуально в такі непрості для кожного з нас часи, і, з огляду на інтерес, викликаний заходом, серед патріотичної молоді, в подальшому, подібні вечори, будуть проходити якомога частіше.

Атмосфера літературного вечора в відеосюжеті:

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Lifestyle&Fashion
ТЕГИ: культура,Харків,націоналізм,українська література
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.