Хустська єпархія УПЦ МП вимагає гроші від своїх священиків

6 октября 2021, 14:08
Владелец страницы
0
44
Хустська єпархія УПЦ МП вимагає гроші від своїх священиків

Хустська єпархія УПЦ МП вимагає гроші від своїх священиків

Останнім часом набирає обертів незворотній процес переходу релігійних громад УПЦ Московського Патріархату до незалежної Православної церкви України.

Одразу після призначення єпископа Симеона Голубку на керівну посаду вікарного єпископа в Хустської єпархії УПЦ МП, в церковній структурі розпочались масштабні фінансові побори.

Так, єпископ Симеон, з метою привласнення фінансових активів в найбільш грошовитих громадах, розпочав діяльність з дискредитації місцевих священиків та їх подальшого усунення з посад. Результатом ставало його тимчасове призначення на посади настоятеля. Як відомо, така ситуація мала місце в смт. Буштино Тячівського району, в Грушівському чоловічому монастирі УПЦ. Подейкують, що від монастиря єпископу Симеону щомісячно надходить близько 2 тис. доларів, які останній освоює для будівництва власного будинку.

З цього приводу, наприкінці вересня п.р. група священиків Хустської єпархії надіслала листа на ім’я керуючого справами УПЦ митрополита Антонія Паканича, у яких священники заявляють про відсутність реакції на вказані дії з боку правлячого митрополита Марка.

До речі, рідний брат останнього є єпископ  Парамон, один із смотрящих в керівництві Російської православної церкви, права рука патріарха РПЦ Кирила. В одному із інтерв’ю, Парамон розповідає журналістам, що «він отримує накази як чинний офіцер армії», що звучить вкрай підозріло як для служителя Богу. Посилання  -   https://zakarpattya.net.ua/Blogs/209082-Zakarpatskyi-arkhiierei-RPTS-vypadkovo-spalyv-svoi-zv%E2%80%99iazky-z-FSB

 

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.