СБУ заблокувала у Київській області схему незаконного видобутку і збуту копалин у промислових масштабах.
Ділки нелегально продавали оптові партії піску на мільйони гривень.
За оперативними даними, щомісяця майже 600 вантажівок приховано вивозили копалини з підпільного кар’єру у Бориспільському районі.
![На зображенні може бути: 1 особа, на відкритому повітрі та текст «D служба без еки украй»](https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/242141363_2661955250774319_838064169858814802_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=EW2lVbfJ5sMAX9GY2vQ&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=622d3e31b0400e48635faec16541f70d&oe=61692C5F)
За попередніми даними слідства, нелегальний бізнес організували представники однієї з місцевих комерційних структур. Ділки видобували і реалізовували пісок без відповідних дозвільних документів.
Учасники схеми знаходили своїх клієнтів через особисті зв’язки і відвантажували продукцію замовникам за підробленими товарно-транспортними накладними.
![На зображенні може бути: стоїть та на відкритому повітрі](https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/242120056_2661955290774315_646601469138933175_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=VEnYViXG19MAX8uV3Sk&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=1f4bf78f241000e15608e8b1b0dd1285&oe=61684C8D)
У межах кримінального провадження за ч. 2 ст. 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України, триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин правопорушення і притягнення до відповідальності осіб, причетних до нього.
Наразі встановлюється розмір шкоди, завданої навколишньому середовищу внаслідок протиправної діяльності.
Заходи з викриття і блокування незаконних дій проводили співробітники Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області за процесуального керівництва Солом’янської окружної прокуратури .
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.