Справа корупціонера Марі.

18 листопада 2021, 18:04
Власник сторінки
фрілансер
0
9957

17 листопада 2021 року у Солом’янському суді обирали запобіжний захід у справі розкрадання бюджетних коштів

Бюджетны кошти розкрадав виконувач обов’язків директора Комунального підприємства «Муніципальна охорона» Марі Ігор Владиславович, який крім того обіймає посаду голови громадського формування «Муніципальна варта».

Марі намагався прикритись рядовими працівниками Муніципальної охорони та варти, які на жаль не обізнані у об’ємах вкрадених Марі бюджетних коштів.

Слід відмітити, що коли відбувався суд за подібною справою над колишнім очільником «Муніципальної охорони», суду ніхто не прийшов під стіни підтримати його. Звісно, людина вже не могла застосувати службове становище та погрозами зняти з робочих місць працівників і нагнати їх під стіни суду, але 17 листопада, факт як то кажуть, був на лице.

ведучої (пряма мова): «насправді дуже багато прийшло людей, близько двохсот, можливо й більше особового складу і хочу сказати, що ВСЕ ЦЕ ПРАЦІВНИКИ, ЯКІ СЬОГОДНІ НЕ НА ЗМІНІ. Тобто вони у свій вихідний день вирішили прийти аби підтримати свого командира…».

Виникає питання скільки заплатили знімальній групі каналу «Київ», яка вперто не впізнавала службові автівки «Муніципальної охорони» припарковані по всій проїзній частині вздовж вулиці. Чи можливо всі ці екіпажі на вихідному?

Крім того, протягом всього репортажу можна побачити посадових осіб комунального підприємства «Муніципальна охорона», які працюють у офісі комунального підприємства з понеділка по п’ятницю включно і знов виникає логічне питання, на якій підставі всі ці посадовці у робочий день перебувають під стінами суду?

І це дуже прикро, адже за інформацією сайту Kievvlast.com.ua кожного дня лікарі рятуючи життя чергового хворого на COVID ризикують своїм життям, при цьому із затримкою отримують заробітну плату в два рази меншу аніж працівники комунального підприємства «Муніципальна охорона», які дозволяють собі у робочий день піти з ввіреного їм під охорону об’єкту комунальної власності. Відомо, що на сьогодні медпрацівники в повному обсязі отримали заробітну плату лише за вересень. Зарплата за жовтень 2021 року виплачена лише на .

Чому Марі дозволяє собі познімати всі екіпажі з районів та разом з іншими охоронниками, що мають охороняти комунальну власність міста Києва, зібрати всіх під стінами суду? За цей робочий день всі ці співробітники Комунального підприємства «Муніципальна охорона» отримають заробітну плату з міського бюджету! Чи не є це використанням службового становища? Виникає питання і до мера за що всім цим працівникам комунального підприємства платять від 16 до 27 тисяч гривень заробітної плати?

Далі взагалі почали відбуватись ганебні дії вчинені працівниками «Муніципальної охорони», якими керував Марі з натовпу.

Працівник «Муніципальної охорони» Бондар Сергій намагався чинити тиск на прокурора по справі, після чого почалась штовханина, яка йде в розріз із функціями «Муніципальної охорони» та «Варти», співробітники якої ніби мають спостерігати за громадським порядком.

На відео бачимо, як Бондар за вказівкою Марі, істерично б’ється у припадку, вимагаючи від прокурора назвати прізвища або вказати пальцем на того, кого пригнали.