Марі та невідворотність покарання

25 жовтня 2021, 22:33
Власник сторінки
фрілансер
0
10128

З 2014 року ми спостерігаємо за тим, як Марі Ігорю Владиславовичу вдається уникати покарання за досить серйозні вчинки.

І на більшість звинувачень Марі відповідає перекручуванням фактів або просто відвертою брехнею. Він впевнено себе поводить, адже вірить що Кличко відмаже його в будь-якому разі.

І ось нарешті, 21 жовтня 2021 року співробітники прокуратури Солом’янського району Києва оголосили Марі про підозру за ч. 3, ч. 4 та ч. 5 ст. 191 ККУ (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Ми звикли до перекручувань інформації Марі і ось маємо чергову риганину:

https://24tv.ua/kyivnews/sbu-pidozryuye-ochilnika-munvarti-kiyeva-zlochini-novini-kriminal_n1776070

 

У муніципальній варті Києва розповіли, що про підозру у скоєнні злочину отримав її діючий керівник Ігор Марі. Однак у 2019 – 2020 роках він не був очільником відомства та не ставив свої підписи під документами про закупівлю.

 

https://ukranews.com/ua/news/808942-igoryu-mari-vruchyly-pidozru-v-munitsypalnij-varti-vvazhayut-shho-sylovyky-vykonuyut-politychne

 

Підозра стосується закупівлі взуття для 600 муніципалів нібито за завищеною ціною. Однак, представники об’єднання пишуть на своїй сторінці в Facebook, що згаданий тендер проводився через систему Prozorro відповідно до закону "Про громадські закупівлі". Після того як система визначила переможця торгів, вартість договору не змінювалася. Крім того, Ігор Марі не був підписантом договору, адже на той момент не мав відповідних повноважень.

Об’єднання має намір подати заяву про вручення підозри свідомо невинній особі, а також ініціювати позачергове засідання Київради з питань правоохоронної діяльності та муніципальної безпеки. Варта також закликала ЗМІ широко висвітлити ситуацію, що склалася.

"Ми готові надати будь-які документи, акти, коментарі та пояснення. Відкритість, прозорість і підзвітність суспільству завжди були нашим головним принципом, і боятися нам нічого", — заявила Муніципальна варта.

Ну що ж Муніципальна варта, ми вас почули і наразі пропоную більш детально розібратись чи не перекрутили інформацію знову:

1 «Ігор Марі у 2019 – 2020 роках не був очільником відомства та не ставив свої підписи під документами про закупівлю»;

2 «Ігор Марі не був підписантом договору»;

3 «свідомо невинна особа»;

4 «боятися нам нічого»;

 

А на справді як вам така хроніка подій?:

 

 

 

 

 

 

 

Марно намагаєтесь запевнити спільноту в тому, що Марі білий та пухнастий. Занадто багато свідків нечистоплотності цієї істоти перебувають у черзі дати Марі копака.

 

У 2014 році Ігор Марі мабуть вперше мав «присісти» за статтею 408 ККУ Дезертирство. Ця стаття, за нез’явлення на службу з відрядження, відпустки тощо, в умовах особливого періоду - передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років. Але Марі «відмазали». Цю ганебну історію розповіли ветерани, яким «пощастило» перебувати у АТО разом із Марі.

Як зазначають ветерани, майор Марі у формуванні батальйону участі не те що не приймав, а й всіляко намагався уникати. Потім зачекав допоки у червні батальйон повністю розгорнеться у зоні проведення АТО. Та лише через три тижні, з’явився у батальйоні із приписом на посаду офіцера по зв’язкам із громадськістю. За словами ветеранів, у ранкових нарадах участі не приймав, просинався занадто пізно та був абсолютно нікчемною людиною. Переважно «аватарив» та перебував у горизонтальному положенні, чим викликав обурення у воїнів, що приїхали захищати країну за покликом серця.