Кличко покриває нову будівельну піраміду в Києві

26 августа 2020, 11:30
Владелец страницы
експерт у сфері містобудування
1
4975

Кличко покриває корупційні схеми в будівництві незаконних ЖК


Мер Києва Віталій Кличко покриває будівельну піраміду “смотрящего” Дениса Комарницького, внаслідок чого ще 15 тис. сімей можуть залишитися без квартир

Зловживання владою та корупційні схеми в сфері містобудування досягли останнім часом катастрофічних масштабів. Афери посадовців КМДА, ДАБІ та Мінрегіону загрожують чисельним інвесторам житлового будівництва в місті Києві. Тотальні порушення Законів України «Про будівельні норми», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності» чиновниками, замовниками та підрядними організаціями житлового будівництва стали причиною виникнення нового явища в Україні - так званих «постраждалих інвесторів»

Хочу нагадати, що на добудову незаконних самочинних житлових комплексів «Укрбуду» Максима Микитася держава виділила понад 2 млрд грн іпотечного кредитування, незважаючи, за його словами, на відсутність правових підстав і всупереч чинному містобудівному і земельному законодавству.

Фактично всі українці стали «постраждалими» від будівельної мафії столиці України на чолі з головою КМДА [Віталієм Кличко]. Чергова будівельна піраміда в Києві створена компанією «Інтергал-Буд» Володимира Зубика, яка входить до Конфедерації будівельників України і є частиною синдикату «смотрящого» за столицею Дениса Комарницького. Саме домовленості між колишнім керівництвом Мінрегіону, тіньовим офісом КМДА, Конфедерацією будівельників та Державною архітектурно-будівельною інспекцією України дозволило «Інтергал-Буду» побудувати 52 житлових комерційних житлових будинки з порушеннями Державних будівельних норм, а також одночасно зводити понад 1 млн квадратних метрів житлових площ в різних регіонах України з стандартним переліком порушень законодавства, ДБН, СанПін, ДСТУ, Нацстандартів тощо.

Проаналізувавши 13 житлових комплексів, які на сьогодні будуються «Інтергал-Будом» в місті Києві, маємо невтішні прогнози про чергових 10-15 тис. сімей, які не отримають своїх квартир внаслідок корупційної фінансової піраміди керівництва компанії.

Зважаючи на вищенаведене, має місце загроза обману вкладників Фонду фінансування будівництва забудов ТОВ «Інтергал-Буд» та визнання житлових комплексів самочинним будівництвом, що може призвести до обвалу ринку житлової нерухомості в Києві та до чергових витрат бюджетного фінансування на покриття касових розривів афери керівництва КМДА, яке фактично покриває корупційні схеми в будівництві незаконних житлових комплексів.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.