Кличко знищує дитсадки, щоб його друзі-забудовники зводили на їхньому місці ЖК

21 серпня 2020, 08:48
Власник сторінки
експерт у сфері містобудування
0
4128

Мер Києва Віталій Кличко руками своїх друзів з “будівельної мафії” будує житлові комплекси на місці дитячих садків


На місці дитячих садків в Києві мер Кличко будує житлові комплекси. Куди подіти малюків - питання без відповіді. Програму Кличка по розбудові столиці можна назвати «Садочки - жертви будівельної мафії». І мер в цій програмі - бенефіціар. Так, у Києві 578 садків, але їх не вистачить на всіх маленьких киян! Адже на 100 місць ми маємо 200 дітей!

 Хочу зазначити, що державні будівельні норми чітко визначають - на тисячу жителів мікрорайону має бути 38 посадкових місць в садочку. Тобто, якщо дитсадок розрахований на 100 місць, а в Києві три мільйони населення, то місто потребує тисячу закладів для дошкільнят.

Але що ми бачимо зараз? Місто розбудовується, киян стає все більше, а садки закриваються. Мови навіть нема про те, щоб будувати нові! Садки зачиняють, роблять аварійними, затоплюють підвали - все для того, щоб на місці дитячих закладів будувати чергові ЖК!

 Підкреслю, що свавілля зі знищенням дитячих садочків робиться за ініціативи міського голови.  Так, все це робиться з подачі мера Віталія Кличка. Якщо раніше жартували про те, що записувати дитину у садочок треба одразу після народження, то тепер це треба робити після першого УЗД. І це, на жаль, не жарт. Кличко робить все для того, щоб Київ був зручним лише для його друзів-забудовників, але не для киян!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Киева
ТЕГИ: детский сад,київська земля,Виталий Кличко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.