«Освітній Хаб міста Києва – це територія нових можливостей для кожного»

03 лютого 2020, 13:50
Власник сторінки
НАВЫКИ: планирование-координация-контроль (реализовано более 100 крупных проектов в разных направлениях),  коммуникатор
0
47

Минулий рік став роком започаткування в Києві масового руху щодо навчання людей, незалежно від віку і сфери діяльності, залучивши до цього процесу велику кількість киян і не тільки.

         Понад 10 000 осіб вже пройшли практичні тренінги по найактуальнішим наразі на ринку праці навичкам: емоційному інтелекту, вмінню вести переговори, управлінню людьми та проєктами, особистісному розвитку тощо, і це не рахуючи он-лайн користувачів порталу Освітнього Хабу eduhub.in.ua.

Цим навичкам не вчать у школах та університетах, але люди з високим рівнем володінням саме цими навичками, які називають «м‘якими» (soft skills), є успішними та щасливими в сучасному світі, чого ми всі прагнемо в решті решт.  

          Оскільки цей проект реалізується КНП «Освітня агенція міста Києва» Київської міської державної адміністрації, то навчання для киян є безкоштовним. Освітній хаб міста Києва залучив найкращих тренерів та експертів, таких як: відомий психолінгвіст та поліглот Віталій Зубков, двічі рекордсмен Книги Рекордів Гіннеса Володимир Співаковський, найвідомішій лікар України Євген Комаровський та інших фахівців, які відгукнулись на прохання взяти участь  в цьому соціальному проєкті.

Тому освітній контент є справді ефективним та корисним, що і підтвердив Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України. Ці навички люди можуть застосовувати у будь-якій сфері, де вони працюють, або для відкриття власного бізнесу, а також при спілкуванні з близькими та друзями у повсякденному житті.

         За основу було взято  думку міжнародних експертів Всесвітнього Економічного Форуму в Давосі, які визначили топ-навички, які будуть найзатребуванішими у 2020 році. Саме ці навички і запропонували киянам. 

         Вже в процесі роботи  команда Освітнього хабу отримала прохання розробити спеціалізовані курси для викладачів та вчителів. Так з’явився курс «Мистецтво Викладання», який наразі подивились понад 30 000 осіб, і ще сотні вчителів пройшли практичні тренінги в рамках Форумів Сучасних Викладачів «Освіта 3.0», які були проведені не тільки в Києві, але і у Львові, Вінниці та Кропивницькому.

Після цього курсу з’явились й інші: курс для батьків «Діти покоління Z», екологічний курс «Зелена Україна», курс з антикорупції для державних службовців «Чесна Країна», програма з профорієнтації для школярів «Обери професію – забезпеч майбутнє». У наступному році команда Освітнього хабу планує запуск нових освітніх курсів та програм на актуальні для українського суспільства теми.

         Освітній хаб міста Києва використовує інноваційну модель «змішаного» навчання (blended learning), тобто поєднує онлайн лекції та тестування  з практичними тренінгами, що дозволяє, з одного боку, охопити максимальну кількість людей, а з іншого – проконтролювати якість засвоєння знань та навичок.

 

Оскільки 2019 рік був роком старту проєкту, головним завданням було створити масовий рух навчання киян, що і було виконано: за результатами соціологічного дослідження, яке було проведено у грудні, пізнаваність Освітнього Хабу серед киян наразі є більше 40%, тобто, майже кожен другий дорослий мешканець Києва знає або вже користувався проєктом.

Наступного року ми плануємо не тільки запустити нові освітні курси і постійно збільшувати залученість киян до саморозвитку протягом всього життя, але і створити дещо зовсім нове для України, але нехай це залишиться поки що секретом.

Наша місія: зробити так, щоб якомога більше людей не полишали саморозвиток та продовжували вдосконалювати необхідні їм навички протягом всього свого життя, для того щоб кияни зокрема та українці загалом змогли реалізувати себе в своїй країні і не лишати Україну назавжди у пошуках кращої долі.

 

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Киева
ТЕГИ: образование,обучение,Образование в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.