У Києві відбудеться фестиваль здорового стилю життя «Живи активно!»

3 июня 2019, 14:11
Владелец страницы
0
36

8 червня стартує новий, вже 4-й сезон Всеукраїнського фестивалю «Живи активно» про здоровий і активний спосіб життя, який щорічно робить українських громадян ще здоровіше.

8 червня стартує новий, вже 4-й сезон Всеукраїнського фестивалю «Живи активно!» про здоровий і активний спосіб життя, який щорічно робить українських громадян ще здоровіше. Просто серед дерев і квітів відвідувачі зможуть дізнатися рівень цукру в своїй крові, зробити електрокардіограму, виміряти тиск, отримати прогноз ризиків щодо розвитку хвороб серця і судин і отримати інші консультації лікарів. Обіцяємо багато розваг для дітей, змагання, майстер-класи та лекції.

Також, усі бажаючі зможуть поспілкуватися з кардіологом, дієтологом, ортопедом, сімейним лікарем, окулістом, алергологом і лікарями інших спеціальностей.

Кожен гість, незалежно від темпераменту і віку, отримає корисні знання і рекомендації:

 • Що робити, щоб не хворіти
 • Як вибрати власну дієту і почати здорово харчуватися
 • Як полюбити рух і спорт
 • Чому варто знайти собі хобі
 • Як розвивати дитину
 • Організатори обіцяють багато розваг для дітей, змагання, майстер-класи та лекції. «Живи активно!» - це майданчик для спілкування - з лікарями, тренерами, викладачами і, нарешті, активними і позитивними людьми, які надихають.

  Фестиваль буде проходити:

  8 червня з 12.00 до 17.00

  Парк «Перемога», вул. Генерала Жмаченка, метро Дарниця

  Вхід вільний

  Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
  РАЗДЕЛ: Новости Киева
  ТЕГИ: здоровье,фестиваль,активный отдых
  Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.