Електрокардіограма посеред парку: у Дніпрі пройде фестиваль "Живи активно!"

25 июня 2019, 12:46
Владелец страницы
0
50

У Дніпрі пройде Всеукраїнський фестиваль здоров’я та активного стилю життя «Живи активно!».

4-й сезон Всеукраїнського фестивалю «Живи активно!» триває!

У Дніпрі 29 червня у Парку ім. Т.Г. Шевченка пройде Всеукраїнський фестиваль здоров’я та активного стилю життя «Живи активно!». Просто серед дерев і квітів відвідувачі зможуть дізнатися рівень цукру в своїй крові, зробити електрокардіограму, виміряти тиск, отримати прогноз ризиків щодо розвитку хвороб серця і судин і отримати інші консультації лікарів. Дніпрян також чекають майстер-класи, лекції, кабінет вимірювання та багато розваг для дітей.  

Жити в сучасному ритмі та залишатися здоровим і бадьорим нелегко. Організм кожної людини зазнає негативного впливу стресу, неправильного харчування, дефіциту відпочинку, неблагополучного довкілля. «Живи активно!» пропонує разом пройти шлях від розуміння небезпечних симптомів до простих та ефективних рішень – профілактики та лікування і зробити це легко, цікаво, без страху розмови з лікарем в сумних лікарняних стінах. Усміхнені й приємні кваліфіковані спеціалісти будуть раді відповісти на ваші запитання та поділитися знаннями про те, як вести здоровий спосіб життя та зберігати гарне самопочуття в будь-якому віці.

Відвідувачі матимуть можливість поспілкуватися з:

  • кардіологом
  • дієтологом
  • ортопедом
  • сімейним лікарем
  • окулістом
  • алергологом

 Традиційно запрошено всіх, хто веде активний спосіб життя або тільки почав думати про це. «Живи активно!» - це майданчик для спілкування - з лікарями, тренерами, викладачами і, нарешті, активними і позитивними людьми, які надихають.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: дети,здоровье,фестиваль,врач
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.