Електрокардіограма посеред парку: у Дніпрі пройде фестиваль "Живи активно!"

25 червня 2019, 12:46
Власник сторінки
0
56
Електрокардіограма посеред парку: у Дніпрі пройде фестиваль  Живи активно!

У Дніпрі пройде Всеукраїнський фестиваль здоров’я та активного стилю життя «Живи активно!».

4-й сезон Всеукраїнського фестивалю «Живи активно!» триває!

У Дніпрі 29 червня у Парку ім. Т.Г. Шевченка пройде Всеукраїнський фестиваль здоров’я та активного стилю життя «Живи активно!». Просто серед дерев і квітів відвідувачі зможуть дізнатися рівень цукру в своїй крові, зробити електрокардіограму, виміряти тиск, отримати прогноз ризиків щодо розвитку хвороб серця і судин і отримати інші консультації лікарів. Дніпрян також чекають майстер-класи, лекції, кабінет вимірювання та багато розваг для дітей.  

Жити в сучасному ритмі та залишатися здоровим і бадьорим нелегко. Організм кожної людини зазнає негативного впливу стресу, неправильного харчування, дефіциту відпочинку, неблагополучного довкілля. «Живи активно!» пропонує разом пройти шлях від розуміння небезпечних симптомів до простих та ефективних рішень – профілактики та лікування і зробити це легко, цікаво, без страху розмови з лікарем в сумних лікарняних стінах. Усміхнені й приємні кваліфіковані спеціалісти будуть раді відповісти на ваші запитання та поділитися знаннями про те, як вести здоровий спосіб життя та зберігати гарне самопочуття в будь-якому віці.

Відвідувачі матимуть можливість поспілкуватися з:

  • кардіологом
  • дієтологом
  • ортопедом
  • сімейним лікарем
  • окулістом
  • алергологом

 Традиційно запрошено всіх, хто веде активний спосіб життя або тільки почав думати про це. «Живи активно!» - це майданчик для спілкування - з лікарями, тренерами, викладачами і, нарешті, активними і позитивними людьми, які надихають.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: дети,здоровье,фестиваль,врач
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.