Лікарі Запоріжжя та області прийняли участь у Всеукраїнській тренінг-програмі

03 листопада 2019, 11:44
Власник сторінки
0
28
Лікарі Запоріжжя та області прийняли участь у Всеукраїнській тренінг-програмі

31 жовтня у Запоріжжі за підтримки Міністерства охорони здоров’я України відбулась Всеукраїнська тренінг-програма для лікарів «Мистецтво лікування: післядипломний курс професійного вдосконалення».

Одноденний курс лекцій «Мистецтво лікування», який проходив у двох залах, містив актуальні для української охорони здоров’я направленості, серед яких: предіабет, артеріальна гіпертензія, профілактика атеросклерозу, остеоартрит, серцева недостатність, лікування кашлю, гострий бронхіт, головний біль. Програма була націлена ознайомити лікарів із факторами ризику розвитку захворювань, поширити знання про їх виявлення і вміння застосовувати своєчасних заходів для їх нейтралізації. Провідні вчені медики Запоріжжя та Києва  ділились із колегами досвідом та інформацією в режимі діалогу, що дозволило учасникам не тільки прослухати доповіді науковців, а й поспілкуватись із ними. Практична частина заходу вбачала безкоштовний кабінет вимірювання. Кожен учасник мав можливість дізнатися рівень щільності власної кісткової тканини, рівнень цукру у крові, серцево судинний ризик, індекс маси тіла, пройти УЗД колінних суглобів та ліпідограму. Учасники тренінг-програми отримали 3 сертифікати професійного розвитку сумою 20 балів. Тренінг-програму відвідало більше 900 лікарів Запоріжжя та Запорізької і Дніпропетровської областей.

Організатори тренінг-програми - Всеукраїнська громадська організація «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» та ГО «Академія розвитку медичної освіти» намагаються привернути увагу лікарів та громадськості в цілому до власного здоров’я через здоровий спосіб життя, акцентувати увагу суспільства на важливості виявлення хвороб на початкових стадіях, запобігання їх розвитку та контролю вже наявних хвороб. За останні чотири роки освітня програма «Мистецтво Лікування», охопила тисячі лікарів у 19 обласних центрах України. У 2018 році асоціацією було організовано 17 тренінгів, які відвідали більше 10 000 лікарів.

Співорганізаторами тренінгу виступили: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, ГО «Академія розвитку медичної освіти» а також Департамент ОЗ Запорізької міської ради, Департамент ОЗ Запорізької ОДА, Запорізький державний медичний університет та Запорізька медична академія післядипломної освіти.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: здоровье,врачи,тренинг,МОЗ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.