Який рівень інфікування гепатитом С серед поранених із зони АТО?

26 августа 2015, 17:44
0
36
Який рівень інфікування гепатитом С серед поранених із зони АТО?
Команда Конвіктусу проводить тестування бійців АТО на Гепатит С

У зв’язку із загостренням проблеми поширення вірусного гепатиту С у зоні проведення антитерористичної операції, команда ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» проведе тестування бійців АТО у лікувальних закладах.

У зв’язку із загостренням проблеми поширення вірусного гепатиту С (ВГС) у зоні проведення антитерористичної операції, команда ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» за технічної та фінансової підтримки МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» провела скринінг-тестування на Гепатит С, серед поранених із зони АТО, в Українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни.  В результаті заходу, було протестовано  36 осіб, у 2 з яких були виявлені антитіла до вірусного гепатиту С (5,6%).  Під час скринінг-тестування усі бажаючі бійці  мали можливість отримати вичерпну консультацію соціального працівника та пройти соціологічне опитування.

У подальшому, на підставі отриманих результатів скринінгу МБФ «Міжнародний Альянс з питань ВІЛ/СНІДу в Україні» зможе обгрунтовано доводити необхідність виділення декількох десятків або сотень новітнього лікування софосбувіром вірусного гепатиту С для поранених військових в зоні АТО.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: ГЕПАТИТ С,АТО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.