Співпраця заради майбутнього

5 октября 2015, 17:34
Владелец страницы
0
24

Соціальна установа «Дім на півдороги» працює не лише в сфері реінтеграції осіб, які повернулися з місць позбавлення волі, команда установи намагається розширювати свою діяльність, зокрема в адвокації.

Соціальна установа «Дім на півдороги» працює не лише в сфері реінтеграції осіб, які повернулися з місць позбавлення волі, команда установи намагається розширювати свою діяльність, зокрема в адвокації прав своїх клієнтів.

Найближчим часом команда «Дому на півдороги» долучиться до всеукраїнського проекту, який буде реалізовано за сприяння БО «Світло надії» та ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» в рамках проекту «Комплексний підхід до подолання епідемії ВІЛ/СНІД». Проект буде реалізовано у восьми областях України, метою є реалізація спільних адвокаційних ініціатив направлених на забезпечення стійкості соціальних послуг для уразливих до ВІЛ груп.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: ВИЧ/СПИД
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.