Піклування про здоров’я об’єднує серця

26 августа 2015, 17:39
0
10
Піклування про здоров’я об’єднує серця
Команда Конвіктусу провела тестування бійців АТО в Києві

Благодійні організації Подільського району в місті Київ об’єдналися заради здоров’я та надання інформації тим, кому вона так необхідна - молодим людям, більшість з яких побували на Сході в АТО.

Нещодавно громадські та благодійні організації Подільського району в місті Київ об’єдналися заради здоров’я та надання інформації тим, кому вона так необхідна - молодим людям, більшість з яких побували на Сході в якості волонтерів та учасників бойових дій в АТО. Так 7-го серпня,  ВГО «Слава Нації» та  ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» провели інформаційних захід та тестування на ВІЛ поблизу Контрактової площі. Захід став можливим за сприяння Подільської районної в місті Києві державної адміністрації та тісної співпраці з Подільським відділенням товариства Червоного Хреста, ГО "Благодія", БФ «Могутня Держава» й Медичним батальйоном «Госпітальєри».

Впродовж чотирьох годин молоді люди мали можливість пройти безкоштовне та анонімне тестування на ВІЛ-інфекцію й отримати консультації досвідчених соціальних працівників, психологів та медиків. В ході акції 82 особи пройшли тестування, жоден не отримав позитивний результат тесту. Більше 250 осіб скористалися можливістю отримати відповіді на запитання щодо ВІЛ-інфекції, шляхів передачі та методів профілактики. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: АТО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.