ЖКГ страшніше від фашизму

13 січня 2024, 14:32
Власник сторінки
Инженер технолог ракетного топлива
0
62
ЖКГ страшніше від фашизму

Оборзіли всі структури одночасно

Поскаржилася сусідка. Зняла показники тепла (встановлено лічильник) та заплатила 9 грудня. Відключила тепло та поїхала до доньки. Після приїзду отримує днями платіжку за тепло. За 0.17 Ггкал за платіжкою сума до сплати 2900 грн. А в неї пенсія 2700 грн. Пішла до Центру обслуговування населення. Показала всі документи та показники. Ні, кажуть. Є постанова Мінрегіону, за якою якщо ви не надали показники на кінець місяця, вам нараховують «за середніми» показниками. Вона їм: Ну, ось показники. А їй – ні все, вже не виправити. Вона: Ну так зарахуйте ці мої показники в наступному платежі. Інакше за що платіж, якщо за лічильником 0.17, а ви мені 2900 гривень? Куди пішли ці гроші? – Все пішли, відповідають. Ви подарували їх теплоенерго. Грошей не повернути, платіжку не виправити. Зарахувати до реальних показників не можна. Плати!

Це комусь війна, страждання. А комусь період наживи. Продали за копійки комерсантам структури монополісти і розраховували на їхню порядність? Як кажуть, вашим салом вам же по мусалам!

Для мене питання ще в одній площині. Є у нас Антимонопольний комітет, є Комітет із захисту прав споживачів. Про НКРЕКП я не згадую, начитавшись про формулу «Роттердам +». Відповідальності не тільки ніхто не поніс, від них ще були спроби довести, що вартість вугілля ніби то з Роттердама за 2 тис. км по суші, ніяк не підвищує ціну на електроенергію. Досі сидять на своїх місцях, тільки голова цієї комісії десь у бігах. Але члени комісії й надалі регулюють комунальні послуги. Чи є віра хоч одному їхньому слову?

Але хто захищає права споживача? Хто карає монополістів за використання свого становища? Якщо немає захисників, то може треба ці органи розпустити? Зверху - донизу. За недбалість. Є поки ще така стаття у Трудовому Кодексі. Нині розробляють новий. Думаю, цей привід для звільнення заберуть.

Нещодавно та ж НКРЕКП дозволила нараховувати пеню за борги з електроенергії. Ну слідом буде так само за тепло. Намалюють боргів та відберуть житло? На це все й спрямоване?

Причому подібним чином раптом оборзіли всі структури одночасно. Вигадників у нас вистачає. За електроенергією зобов'язали підприємців авансом платити на місяці наперед. Сидить якась фіфа, може навіть за кордоном, і малює на два місяці наперед авансові платежі. А тепер компанія YASNO на ці авансові платежі почала нараховувати штрафні санкції у разі несплати. Причому не йдеться про заборгованість, якої може не бути. Штраф на авансові платежі! То хто кому дає кредит? Договірну систему спеціально знищено. Все зроблено, щоб ти нічого нікому не зміг довести. У судах правди не досягнеш.

Депутатам би зайнятися такими питаннями. Але їм цікавіше керувати армією. Та й команди зайнятися не надходило. Зрозуміло, що війна. Але є ще й НАРОД! Адже знесуть усе це військові, повернувшись із війни. Але перед смертю не надихаєшся. Тому й оборзіли всі одразу й одночасно.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.