російські ІПСО антиукраїнського спрямування в польському інформаційному просторі

30 серпня 2023, 16:47
Власник сторінки
0
249

Нещодавно на польських Фейсбук-групах правого спрямування з’явився допис

із зображенням т.зв. «карти війни» в Україні, мета якого довести польському суспільству, що більшість українців в Польщі не потребують захисту та допомоги, оскільки бойові дії відбуваються лише на сході та півдні України. В подальшому, автор публікації зазначає: «мешканці Львова тікають від війни, хоча, поглянувши на карту війни, видно, що це так само смішно, як жителі Гданська, які тікають від снігової лавини в Татрах, або жителі Закопаного, які тікають від шторму на Балтійському морі». Крім того, у вказаному дописі містяться заклики до польського суспільства «прокинутися» та вимогою до польського уряду припинити підтримку України та зупинити «проникнення бандерівської чуми до Польщі». Вказані твердження не відповідають дійсності, оскільки польське суспільство і держава надавали і надалі планують надавати допомогу українцям в Польщі.

         Усі російські фейки та публікації в Польщі та Україні мають ключевий напрямок стимулювання антиукраїнських та антипольських настроїв в обох країнах. Саме тому, вказані фейки активно поширюються польськими праворадикальними структурами в мережі Інтернет, в т.ч. в середовищі представників польської меншини в Україні. Тому, дуже важливо, щоб українці та поляки спільно вели боротьбу в інформаційному просторі з фейковими новинам рф та могли відрізнити їх від правди.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.