Роздуми про українсько-польські відносини

07 серпня 2023, 16:05
Власник сторінки
0
270

Головною цінністю, яка сприяє формуванню та розвитку контактів між нашими незалежними державами і суверенними народами протягом останніх років, залишається ідея добросусідства України та Польщі.

Останні десятиріччя є не надто значним періодом для історії, однак вони є її винятковою сторінкою. Це період мирного співіснування та співпраці, який створює основи сучасних і майбутніх українсько - польських відносин у цілковито новій геополітичній ситуації. Добросусідство України та Польщі є також зразком для інших держав, нашим спільним внеском у зміцнення та збагачення Європи.

З початку дев'яностих років Україна та Польща усвідомили необхідність і перспективу тісного партнерства. За роки співпраці вдалося створити унікальні, як в українсько-польській історії, так і на тлі європейської співпраці, міждержавні відносини. Це партнерство не має альтернативи.

Сучасні українсько - польські відносини це діалог поєднання для всієї Європи.

Будуючи майбутнє, ми не повинні забувати про нашу історію, яка нас єднає і виступає основою сусідства. Важкі, а часто болісні сторінки спільної історичної спадщини вимагають не стільки спогадів, а і роздумів над минулим, для недопущення в майбутньому трагічних історичних подій.

Формування стратегічного партнерства між Україною та Польщею залежить як від історичних зв'язків, так і від реалій та викликів сьогодення. Важливо й те, що добросусідство між Україною і Польщею безпосередньо впливає на стабільність та європейську безпеку, а також на зміцнення нашого регіону.

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.