Вирішили заробити на селянах?

27 липня 2023, 13:24
Власник сторінки
Инженер технолог ракетного топлива
0
20
Вирішили заробити на селянах?

Замах держави на артезіанські свердловини

З великим подивом читаю новини про замах держави на артезіанські свердловини, що пробурені громадянами для самозабезпечення водою у сільській місцевості.

Вкотре урядовці та депутати (і навіть зрозуміло, з подачі кого із них) просувають закони, які прямо суперечать декларованій турботі держави про своїх громадян. Особливо про найбіднішу з них частину, яка проживає у сільській місцевості.

Ще торік, опинившись внутрішньо переміщеною особою та потрапивши до сільської місцевості, побачив, що майже всі сільські мешканці вирішують проблему постачання води самостійно. Не сумніваюся, що загарбники, потрапивши на нашу територію, дивувалися не лише туалетам у будинках, а й водопостачанню, яким забезпечено майже кожну оселю.

Раніше лише у великих селах та смт, та й то не скрізь, був централізований водогін. Основним засобом водопостачання були колодязі. Так і мешкали. Але ось настали нові часи і обслуговувати старі колодязі стало нікому й нема за що. Селяни почали потихеньку бурити свердловини. Адже вода потрібна. У тому числі і на туалети в будинках, що так здивували загарбників.

Стримувало одне: буріння свердловини справа недешева. Та й ніхто не міг достеменно сказати, на якій глибині в кожному окремому місці залягає вода. А кожен метр буріння коштував сотні гривень. Ну утискалися селяни у витратах і бурили свердловини. Самі вирішували свою водяну проблему.

Вам добре? Тоді ми йдемо до вас. Приблизно так подумали наші державні діячі і вирішили всіх розумників потрясти. Тепер вже є закон, згідно якого запроваджується обов’язковий облік всіх артезіанських свердловин та обсягу води, який використовують їх власники. Отже громадян зобов'язують сертифікувати свої свердловини. Інакше тампон вам у трубу! Зрозуміло, що, як завжди, пояснили всі турботою про самих селян. Щоб вода була лише гарної якості. Але наші громадяни навчені радянським досвідом. Як тільки починають говорити про турботу, готуйся до якогось пограбування. І тут усе зрозуміло. Зареєструють свердловину та зобов'яжуть платити за воду.

Податок на власність теж починався як спроба оподаткувати величезні будинки та квартири. В результаті – платять ВСІ. Також буде і з водою. Ну хай би держава дала тобі бодай якусь пільгову ціну на буріння свердловини. Або пробурило свердловину на кілька будинків. Тоді плата за воду була б логічною. А так платиш лише за те, що ти за свої гроші вирішив свою проблему?

Окупанти крали унітази. Хоч би як цинічно звучало - вчасно. Бо з такими новими підходами до водопостачання незабаром їх у половині будинків не буде. Та ще й колодязі у багатьох вже повисихали. Ось така нова кабала.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.