Хроніки пікіруючого мотоцикліста

11 квітня 2023, 15:49
Власник сторінки
Инженер технолог ракетного топлива
0
24
Хроніки пікіруючого мотоцикліста

Може й мотоцикли потрібні на фронті?

Слухаю за вікном як бомбардувальник летить. Чи ворожа ракета. Війна, можна чекати чого завгодно. Хоча ми й звикли, но почуття погане.

Ні, це по проспекту, як і раніше, до війни, летить мотоцикліст. З диким ревом. А скільки разів ми чули, що неможна їх зупиняти. Що небезпечно їм, якщо їх доганяють. Но це було до війни.

Як там? Ніколи такого не було, і ось знову. На нашу розхитану нервову систему. Невже знову за гроші перегони влаштовують?

Ми знаємо, як у водіїв, яких спіймали на підпитку, машини конфіскують на потреби ЗСУ. Хлопці, а може й мотоцикли потрібні на фронті? Та ще і задля заспокоєння нашого здоров’я.

Відомо, дадуть відповідь, що не можна. Тоді інше питання. А хто ці шкідники? Може ухилянти? Так на фронті не вистачає бажаючих прокататись на танці. Хоч з ревом, хоча на великій швидкості.

Но я думаю, що знову «дітки» заможних батьків розважаються. Знову ми в дурнях.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.