Черговий російський фейк про українців в Польщі

27 березня 2023, 15:12
Власник сторінки
0
138

Нещодавно російські пропагандистські ЗМІ

поширили в українських та польських Телеграм-каналах, які транслюють прокремлівську риторику,  інформацію, що нібито у  польській вугільній шахті «Богданка» (недалеко від кордону з Україною) знайшли могильник з тілами військових, які воювали в Україні.

Ці тіла, як сповіщають автори повідомлень, начебто належать полеглим військовослужбовцям Збройних Сил України та «іноземним найманцям», які брали участь у війні на боці України.

Вказане не відповідає дійсності, є черговою брехнею російської пропаганди, яка офіційно спростована польською та українською сторонами.

Поширюючи цей фейк, пропагандисти рф хочуть спотворити реальність та показати, що нібито Україна програє й намагається приховати жертви війни, а Польща допомагає їй в тому.

Усі російські фейки в Польщі та Україні мають ключевий напрямок —стимулювання антиукраїнських та антипольських настроїв в обох країнах. Саме тому, дуже важливо, щоб українці та поляки вели боротьбу в інформаційному просторі для протидії фейковим новинам від рф, спрямованих на погіршення українсько-польських відносин.

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.