Що з Орбаном? «вам» не вгодиш

8 мая 2022, 10:30
Владелец страницы
mega.balent@gmail.com
0
55

Що з Орбаном? «вам» не вгодиш

Пишуть ці закиди буквально пара акаунтів, нібито, українських угорців. Вживають вони це відсторонено «вам», а мали б сказати – нам. Оскільки ми тут усі потерпаємо від росії. Ракета, яка прилетіла нещодавно у Воловець не обирала національність. Вона летіла знищувати ціль і знищила безліч домогосподарств закарпатців.

Річ у тім, що послідовність офіційної Угорщини точно зрозуміла – це чардаш із ведмедем. Усе те, що нібито вигідно Угорщині, виявляється, чомусь, вигідно і росії. Звичайно, Угорщина  - частина ЄС і їхня економіка сильно переплетена, тому потрібно інколи і дати гопака з українцями: солідарно підтримати,  але так, щоб не зачепити росію. І те, що вони саме так і роблять – підтверджує сьогдонішній пост дмитра медвєдєва, ближчого соратника путіна, який хвалить Орбана за «мужні» кроки, який той робить навідміну від «безголосої Європи».

Допомога Угорщини для України суттєва і важлива, безперечно. Але тільки-но доходить до необхідності стримати звіра, який всі ці проблеми, власне, і створив для Будапешта і України, і низки країн Європи, та що там, Світу – то Угорщина дає задню і прикривається національними інтересами. Це їхнє право. Але варто зрозуміти, що Україна сьогодні має право вимагати і критикувати тих, хто відмовляється стати в один ряд із демократичним світом, щоб нанести потужний удар диктаторам. Якщо ж ні – ваша справа, але будьте добрі тоді скиньте маску лицеміра і не заважайте долати тих, хто заважає світові жити мирно - рашистів.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.