Зрадник Батьківщини!

7 февраля 2022, 16:00
Владелец страницы
mega.balent@gmail.com
0
31

Зрадник Батьківщини!

Мазур Костянтигн Миколайович, 21.04.1986 р.н. народився і мешкає у : м. Макіївка Донецької області.

У 2014 році, підтримуючи агресивну політику РФ щодо України та її цілісності, Мазур К.М. зрадив Батьківщину і став російським найманцем вступивши до лав незаконних військових формувань, як стрілець військовослужбовець ротно-тактичної групи РТГр «Карпати»; член НВФ «КАЗАЧИЙ СОЮЗ «ОБЛАСТЬ ВОЙСКА ДОНСКОГО» – позивний «Монка».

Окрім участі у збройному протистоянні проти добровольчих батальйонів та військових підрозділів Збройних сил України, як бойовик-терорист незаконних збройних формувань так званої «ДНР», Мазур К.М., з метою особистого збагачення, разом із своїми поплічниками займалися грабуванням, викраденням та катуванням місцевого населення у м. Донецьк та інших населених пунктах тимчасово окупованої території Донецької області.

Як ми бачимо з біографії останніх років сумно звісного «героя» Мазура Костянтина Миколайовича, останній є грабіжник, кат та терорист, який не тільки зрадив Батьківщину, а виявився злочинцем для населення яке визвався «захищати» за ради своєї особистої наживи.   

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.