Кличко пішов у вабанк. Боксер за суттю та покликанням.

03 лютого 2022, 23:04
Власник сторінки
Политический и экономический эксперт
0
82
Кличко пішов у вабанк. Боксер за суттю та покликанням.

Ще у 2019 році слуги підготували новий законопроект про столицю. Тоді Богдан активно намагався помножити на нуль Кличка

 

Ще у 2019 році слуги підготували новий законопроект про столицю. Тоді Богдан активно намагався помножити на нуль Кличка але Єрмак активно цьому протистояв і згодом йому вдалося посунити і Богдана, і налагодити відносини з Кличком. Та любов була недовга і вже восени 2021 року в парламенті згаданий законопроект, який, до речі, проголосували в першому читанні - був кардинально змінений.

 

Але в офісі президента дійшли висновку, що якщо ти не можеш здолати Кличка в усі доступні способи: кримінальні справи, обшуки, договорняки і таке інше – настав час владу Кличка поділити або по суті, як говорив уже покійний мер Харкова Кернес, помножити на нуль. Саме так я б охарактеризував підготовлений до другого читання проект Закону про місто Київ - столицю України (р.№ 2143-3 від 24.09.2019), яким запропонували повернути в столиці районні ради, поділити між ними бюджет міста, ліквідувати адміністрації та під гаслом широкого самоврядування по суті прибрати Кличка.

 

Кличко сьогодні пішов далі і сам ухвалив рішення ліквідувати адміністрації (позбавити їх фінансування з бюджету столиці), створити районні ради (повноваження поки що не прописали) і призначити на 30 жовтня вибори депутатів районних в місті рад. Можливо така ідея і не суперечить Конституції України але виглядає доволі дивно. Я думаю, що правники найближчим часом дадуть свої висновки про те, на скільки корелюються такі рішення з Основним законом.

 

Я звісно не вітаю і пропозиції до другого читання в редакції Закону про місто Київ. Але те, що сьогодні ухвалили в Київраді, схоже швидше на сліпе бажання втриматися при владі за будь яку ціну аніж справді на «збереження і розвиток самоврядування в столиці, ефективне муніципального управління».

 

І очевидним є не те лише протистояння між Банковою і Кличком, а відверта війна між ними, масштаби якої набирають обертів не лише в столиці, а й далеко за її межами.

 

P.S. Райради в столиці раніше були. 9 вересня 2010 року Київська міська рада прийняла рішення про ліквідацію районних рад з 31 жовтня 2010 року.

 

 

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.