Кава "по-турецьки"

03 лютого 2022, 18:54
Власник сторінки
Политический и экономический эксперт
0
159
Кава  по-турецьки

Чимало сказано, написано та знято відео про можливість турецького майданчику для переговорів між Україною та Росією. Ще більше буде в майбутньому.

Сьогодні Реджеп Таїп Ердоган неоднозначно пояснив свою ідею про проведення саміту Зеленського й Путіна. За його словами, він слідує логіці, як знизити градус замість того, щоб роздувати пожежу.

Аде що справді криється за цим наміром? Бажання бути на вістрі подій? Заявити про себе у світі? Нагадати про велич Османської імперії чи банальне бажання укріпити відносини з Росією?

З огляду на те, що Ердоган ні спростував, ні підтвердив заяву Пєскова, про те, що Туреччина готова запросити на ці переговори і представників «Л/ДНР», можна допустити, що це бажання укріпити відносини з Росією. Чому власне не дуже противиться й українська влада. Заради правди то й особливо важелів таких вона немає.

Що власне підтвердив і Міністр оборони Олексій Резніков. На своєму сьогоднішньому брифінгу він заявив, що Київ готовий до переговорів з Москвою, але тільки в тій країні, яка не буде заангажованою і не залежить від Кремля. 

Чи буде це Туреччина? - Не виключаю. Адже Туреччина нібито і не можу бути залежною від Кремля, як член НАТО!

Така от кава "по-турецьки"!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.