Для чого митрополит Львівської архідієцезії РКЦ планує реорганізацію РКЦ в Украї

21 січня 2022, 16:01
Власник сторінки
0
169

На минулому тижні я вже писав про Митрополита Львівської архідієцезії Римо-католицької церкви в Україні

М.Мокшицького, який нібито через утиски римо-католицької церкви в Україні, ініціював перед Ватиканом питанням реорганізації її структур в Україні.

Зокрема, М. Мокшицький планує розширити структуру РКЦ в Україні шляхом створення трьох митрополій, на які планується призначити іноземних ієрархів, зменшивши таким чином кількість керуючих дієцезій РКЦ, які є громадянами України.

За задумом М. Мокшицького, реорганізація РКЦ в Україні повинна здійснюватися наступним чином: Київська та Харківська дієцезія об’єднаються в митрополію, на чолі якої буде митрополит Київський. Претендентом на цю посаду є єпископ Києво-Житомирської дієцезії В. Кривицький, який лояльно відноситься до всього польського та зможе протидіяти проукраїнському єпископу Харківської дієцезії П.Гончаруку. Останній є родичем головного опонента М.Мокшицького – єпископа Станіслава Широкородюка, керівника Одесько-Сімферопольської дієцезії, яку польська сторона планує об’єднати з Кам’янець-Подільською дієцезію під керівництвом лояльного до поляків Леона Дубравського.

Які ще трансформації очікуються в РКЦ в Україні ви зможете дізнатися у наступній публікації.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.