Для чого митрополит Львівської архідієцезії РКЦ планує реорганізацію РКЦ в Украї

21 января 2022, 16:01
Владелец страницы
0
168

На минулому тижні я вже писав про Митрополита Львівської архідієцезії Римо-католицької церкви в Україні

М.Мокшицького, який нібито через утиски римо-католицької церкви в Україні, ініціював перед Ватиканом питанням реорганізації її структур в Україні.

Зокрема, М. Мокшицький планує розширити структуру РКЦ в Україні шляхом створення трьох митрополій, на які планується призначити іноземних ієрархів, зменшивши таким чином кількість керуючих дієцезій РКЦ, які є громадянами України.

За задумом М. Мокшицького, реорганізація РКЦ в Україні повинна здійснюватися наступним чином: Київська та Харківська дієцезія об’єднаються в митрополію, на чолі якої буде митрополит Київський. Претендентом на цю посаду є єпископ Києво-Житомирської дієцезії В. Кривицький, який лояльно відноситься до всього польського та зможе протидіяти проукраїнському єпископу Харківської дієцезії П.Гончаруку. Останній є родичем головного опонента М.Мокшицького – єпископа Станіслава Широкородюка, керівника Одесько-Сімферопольської дієцезії, яку польська сторона планує об’єднати з Кам’янець-Подільською дієцезію під керівництвом лояльного до поляків Леона Дубравського.

Які ще трансформації очікуються в РКЦ в Україні ви зможете дізнатися у наступній публікації.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.