Для чого митрополит Львівської архідієцезії РКЦ планує реорганізацію РКЦ в Украї

12 января 2022, 12:05
Владелец страницы
0
160

Нещодавно Митрополит Львівської архідієцезії РКЦ в Україні М.Мокшицький,

який відомий своїми скандальними висловлюваннями стосовно спільних сторінок українсько-польської історії та нібито утисками римо-католицької церкви в Україні, ініціював перед Ватиканом питанням реорганізації її структур в Україні.

Зокрема, М. Мокшицький планує розширити структуру РКЦ в Україні шляхом створення трьох митрополій, на які планується призначити іноземних ієрархів, зменшивши таким чином кількість керуючих дієцезій РКЦ, які є громадянами України.

Цікавим є той факт, що таке рішення М.Мокшицький прийняв після того, як екс-апостольський нунцій в Україні Клаудіо Гуджеротті клопотав перед Ватиканом на вакантні катедри призначити єпископів з числа етнічних українців, які не отримали «схвалення» від  Мокшицького.

Незважаючи на ствердження, що РКЦ відкрита для єдності, дії польського кліру суперечать основній місії, покладеній на духовенство Апостольким Престолом.

Хто за задумом громадянина Польщі М.Мокшицького має керувати новоствореними митрополіями в Україні ви дізнаєтесь у наступній нашій публікації.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.