Для чого митрополит Львівської архідієцезії РКЦ планує реорганізацію РКЦ в Украї

12 січня 2022, 12:05
Власник сторінки
0
174

Нещодавно Митрополит Львівської архідієцезії РКЦ в Україні М.Мокшицький,

який відомий своїми скандальними висловлюваннями стосовно спільних сторінок українсько-польської історії та нібито утисками римо-католицької церкви в Україні, ініціював перед Ватиканом питанням реорганізації її структур в Україні.

Зокрема, М. Мокшицький планує розширити структуру РКЦ в Україні шляхом створення трьох митрополій, на які планується призначити іноземних ієрархів, зменшивши таким чином кількість керуючих дієцезій РКЦ, які є громадянами України.

Цікавим є той факт, що таке рішення М.Мокшицький прийняв після того, як екс-апостольський нунцій в Україні Клаудіо Гуджеротті клопотав перед Ватиканом на вакантні катедри призначити єпископів з числа етнічних українців, які не отримали «схвалення» від  Мокшицького.

Незважаючи на ствердження, що РКЦ відкрита для єдності, дії польського кліру суперечать основній місії, покладеній на духовенство Апостольким Престолом.

Хто за задумом громадянина Польщі М.Мокшицького має керувати новоствореними митрополіями в Україні ви дізнаєтесь у наступній нашій публікації.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.