Римо-католицька церква забирає землю в Житомирян

10 грудня 2021, 14:28
Власник сторінки
0
115

Церква відбирає землю в житомирян… Чи могли ви собі таке уявити? Особисто я – ні. Проте отримана інформація мене шокувала…

Нещодавно мережу інтернет «підірвала» новина про бажання  представника Римсько-католицької церкви Міхала Воцала отримати в постійне користування майже гектар землі в мікрорайоні Корбутівка,                                        м. Житомира,провулок Річковий 12-а і в чому тут інтерес  громадянина Польщі, «володарів» Корбутівки подружжя Кроптвницьких.

Для отримання підтримки в депутатів було обрано легенду про передачу землі католицькій школі «Всесвіт» та благодійну спрямованість - опіку над дітьми та молоддю з убогих родин тощо. Здавалося б все чудово, проте розглянемо факти…

Уже не секрет, що католицькі школи переживають не найкращі часи у зв’язку з відсутністю бажаючих навчатися у вказаних закладах. Для прикладу, школа та дитячий садок «Нарнія», що в м. Одеса, розглядається керівництвом Ордену як комерційний проект, приміщення якого можна здавати в оренду.

І тут виникає логічне запитання:якщо через недостатнє фінансування планується скорочення католицьких навчальних закладів в Україні, то за чиї кошти  М.Воцал планує побудувати новий корпус для житомирської школи «Всесвіт»?

Цікавим також є й той факт, що навіть «стара» школа«Всесвіт»                         (м. Житомир, вул. Корабельна, 10)здатна утримувати значно більшу кількість учнів ніж там навчається зараз?

І от тут назріває декілька логічних питань:

За чиї кошти буде проводитись будівництво нового корпусу, якщо католики не в змозі оплатити утримання старого корпусу?

Чи не вийде із отриманої на навчання дітей ділянки новий бізнес-проект, наприклад багатоповерхівка?! Ось вам і цікавинка від Кропивницького – допомога Польщі і трошки собі.

Висновки робіть самі…

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.