Чи бути капеланії поляків на Житомирщині?

03 грудня 2021, 16:02
Власник сторінки
0
111

В середовищі польської меншини м.Житомира

ні для кого не секрет, що через скандальний характер голови Житомирської обласної Спілки поляків України Вікторії Лясковської-Щур її уникає все римо-католицьке духовенство.

Священики не відвідують заходи організовані «пані» Щур та не дозволяють їй проводити їх в костелах, дотримуючись правила - храм для молитви. Щоб підняти власний авторитет та залучити духовне лице, яке б благословляло та відвідувало всі пропольські заходи, «пані Щур» давно виношує ідею відновлення «Капеланії поляків Житомирщини» (була ліквідована в 2019 р.). І не дивно, що на кандидатуру душпастора  поляків за межами Польщі В.Щур бачить свого приятеля польського священика Ярослава Гіжицького, який вже здійснював свою діяльність в м.Житомирі та був відкликаний через невдоволення прихожанами його пропольською шовіністичною діяльністю.

В 2010-х отець Ярослав розпочав нав’язувати шовіністичні ідеї, заперечувати героїчну боротьбу українського народу в ХХ ст. за свою незалежність, а національних героїв України називати катами польського народу.

        Хочу нагадати, що в нашому місті молоде покоління виховується в здоровому українському релігійно-патріотичному дусі і антиукраїнських виступів, які собі дозволяв зазначений священик, в разі його повторного повернення в м.Житомир, терпіти не буде.

        Такі друзі у Щур, мабуть і сама така але ховається як оті гризуни, інакше навіщо повертати в Житомир шовініста Гіжицького.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.