Навіщо українському священнослужителю Римсько-католицької церкви паспорт Польщі?

19 ноября 2021, 15:49
Владелец страницы
0
127

За Основним Законом нашої держави, в Україні закріплено принцип єдиного громадянства.

Якщо коротко, то людина, народжена у нашій країні або громадянином\-кою України за її межами, стає виключно громадянином України.

Не зважаючи на Закон, керівник «Делегатури ордену салезіан в Україні» та настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці Римсько-католицької церкви м.Коростишева  Мар’ян Куц вирішив, що маючи паспорт громадянина України можна служити чужим інтересам, а за винагороду отримати паспорт громадянина Республіки Польща.

Поки українські чиновники домовлялися з ЄС про скасування візового режиму М.Куц одержав свою перепустку в шенгенську зону. Ним став паспорт сусідньої Польщі. Керуючись меркантильними інтересами отець Мар’ян стає то громадянином України то громадянином Польщі. Варто зазначити, що бути приналежним до Польщі отцю Маряну більше до душі, оскільки йому ментально легше проповідувати слово Боже полякам ніж своїй пастві в м.Коростишеві.

         Служіння іншій державі, маючи множинне громадянство характерна риса родини Куц. Окрім громадянства України, його рідний брат має громадянство Польщі, сестра Христина здійснює релігійну діяльність в окупованому Севастополі маючи паспорт громадянки РФ, сестра Барбара здійснює релігійну діяльність в Львівській області та як її брати «за заслуги перед батьківщиною» має паспорт громадянки Республіки Польща.

А на останок залишається лише побажати, щоб та гордість за Українську державу і трепетне ставлення до українського громадянства, які останнім часом кардинально змінили свою полярність, якнайшвидше знову зайняли належне їм місце у серцях і душах римсько-католицького духовенства.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.