Російський слід в офшорах нардепа А.Кіссе та його помічника Т.Саламахи.

01 листопада 2021, 15:03
Власник сторінки
0
2110
Російський слід в офшорах нардепа А.Кіссе та його помічника Т.Саламахи.
П.Лебедев, Т.Киссе, Т.Саламаха

Протистояння з п'ятою колоною триває.

Російський слід в офшорах нардепа А.Кіссе та його помічника Т.Саламахи.

 На фоні протистояння України з п’ятою колоною, ворогом Медведчуком і його оточенням, до нас потрапили матеріали, які стосуються не менш статусних людей, виведення ними коштів у Гонконгські і Сейшельські офшори та їхньої причетності до комерційної діяльності російських політиків і фірм, що функціонують в окупованому Криму.

На сьогодні Одеська область залишається регіоном, який Кремль всіляко намагається розхитувати, використовуючи підконтрольних організацій та осіб, які позиціонуючи себе «захисниками» прав національних меншин, крок за кроком просуваючи ідеологію «русского мира».

Без перебільшення сказано, але на Одещині такими особами є народний депутат України, лідер ГО «Асоціація болгар України» Антон Кіссе та його вірний друг (ось фото), помічник з юридичних питань, а нині штатний радник Прем’єр-міністра України – Тимур Саламаха (https://bessarabia.in.ua/nardep-kisse-stal-odnim-iz-glavnyh-separatistov-obustroivshihsya-v-parlamente/). 

До прикладу, у травні 2020 року Парламент Болгарії, посилаючись на конфіденційний документ, що до них надійшов, різко розкритикував діяльність уряду нашої держави в частині реалізації адмінреформи в Одеській області, що на їхню думку порушило права українських болгар (). Так ось, цей антиукраїнський документ, перебуваючи вже на посаді радника Дениса Шмигаля, потайки готував Т.Саламаха особисто для А.Кіссе та болгарських «друзів». Між іншим, це все робилося аби утримати для Кіссе його електорат створивши т.зв. «Болгарський автономний округ» на базі Болгадського району ().

Ці горе-особи досягли чималих кар’єрних результатів, навчилися маніпулювати суспільною думкою та, використовувати численні зв’язки у правоохоронних органах, виводити гроші українських платників податків у спільні з росіянами офшори.

         До нас потрапила переписка між Тимуром Саламахою (на той час помічником Кіссе за строковим трудовим договором, https://nashigroshi.org/2015/02/01/pomichnyky-nardepiv-ekonomichnoho-rozvytku-perelik/) та жителькою Одещини Ольгою Квасневською (наближена до Одеського підприємця, аграрія Миколи Арабаджи).       Простий аналіз переписки свідчить, що Саламаха може здійснювати управління вказаними фірмами або ж бути якоюсь опосередкованою ланкою між споживачем послуг компаній та реальними власники цих фірм.

При цьому ще раз наголошуємо, що Саламаха працює в Кабінеті міністрів України, де, між іншим, на початку березня було затверджено план заходів щодо недопущення ухилення від сплати податків і зборів суб’єктами господарської діяльності та запобігання відмиванню коштів в офшорних зонах ()

Отож, повертаючись до фірм виникає логічне запитання, хто ці споживачі та хто ці власники?

         З бази даних Великобританської реєстраційної палати «Companies house» () видно, що власником фірми зі списку Саламахи (OPTIMAL VENTURES LLP) є вищезгаданий Микола Арабаджи, а засновниками - PORAMTO GROUP INC, WERTION CORPORATION – інші офшорні фірми.

Водночас, результат онлайн-пошуку фірми OPTIMAL VENTURES LLP показав, що вона та інша британська фірма ODEON TRADE AND CONSULTING LTD (її засновник Sandra Gina Esparon, громадянка Республіки Сейшельські Острови, а кінцевий бенефіціар Чапир Вячеслав Іванович, член політичної сили «Наш край») є засновниками трьох одіозних Одеських фірм, які зареєстровані за однією адресою:

Одеська обл., Тарутинський р-н, смт.Бородіно, вул. Андріанова буд. 37 та спеціалізуються на вирощуванні зернових та вантажних перевезеннях:

1.       ТзОВ «РАЙДО ТРАНС ЛОГІСТІК», керівник – Бальжик Дмитро Кирилович, член політичної партії «Наш Край», власник – Тодоров Петро Іванович (29 500 000 грн. (98.33%), помічник депутата ВР України Антон Кіссе на громадських засадах;

2.       ТзОВ «ФРАМ ШИППІНГ», керівник – Радєв Михайло Георгійович, член політичної партії «Наш Край», один із власників Чапир Вячеслав Іванович;

3.       ТзОВ «ДЕЛЕНІ», керівник Фердешлі Нікодим Захарович, засновники: Гонконгська фірма «Sоuтн Аllіаnсе Соrроrатіоn Lімітеd» (внесок: понад 7 млн. грн, 49,94%). Особа, що здійснює «значний вплив або контроль» над гонконгською фірмою – Топал Віктор Іванович, громадянин України, член політичної партії «Наш Край».   

         До орбіти впливу ТзОВ «ФРАМ ШИППІНГ», де між іншим розпочинав свій трудовий шлях пан Кіссе, входить ТзОВ «ПОРОМНИЙ КОМПЛЕКС ОРЛІВКА (засновник близький друг нардепа – Юрій Дімчогло та вищезгадана ODEON TRADE AND CONSULTING LTD) (https://clarity-project.info/edr/37565282).  

         «Паромний Комплекс Орлівка» цікава тим, що освоїла понад 12 млн.грн за час будівництва переправи та отримала в довгострокову оренду (49 років) земельну ділянку на якій вона знаходиться (https://izbirkom.org.ua/news/ekonomika-9/2018/stroitelstvo-perepravy-iz-odesskoi-oblasti-v-rumyniiu-vyshlo-na-finishnuiu-priamuiu-posol/). Як і кому були переведені кошти з будівництва, через які офшори, гадаємо тут все очевидно.

         Продовжимо, до складу ТзОВ «РАЙДО ТРАНС ЛОГІСТІК» входить також ТзОВ «САРАТСЬКИЙ КОМБІНАТ ХЛІБОПРОДУКТІВ», засновниками якої є лондонська фірма «STARR ENTERPRISE LTD» та гонконгська фірма  «SОUТН АLLІАNСЕ СОRРОRАТІОN LІМІТЕD» (внесок: 70 тис. грн, 50%) бенефіціар -Ігнатенко Анатолій Дмитрович (житель Одещини).

         Для розуміння ситуації, китайський Гонконг – є лідером серед офшорних зон Азії. Оточення нардепа Кіссе це чудово знає і уміло використовує.

Отож, відповідно до даних фінансових операцій (платіжні доручення прикріплюємо), гонконгська фірма «SОUТН АLLІАNСЕ СОRРОRАТІОN LІМІТЕD» здійснила перерахунок грошових коштів лише за два дні квітня: 12.04.2016 року – 114 тис. дол., на рахунок одеської фірми ТзОВ «ТРАНССЕРВІС 2008»; 12.04.2016 року – 55 тис. дол. на рахунок британської фірми «Odeon Trade And Consulting Ltd»; 11-12.04.2016 року – двічі по 100 тис. дол., на рахунок Галині Кіссе – дружина Антона Кіссе. Ось як виводяться гроші в офшорні зони за які купується житло в Болгарії сімєю Кіссе.

         Далі ще цікавіше, оскільки лінія звязку тягнеться до тимчасово окупованого Криму.

         Так, адміністративне управління вищезгаданої лондонської фірми «STARR ENTERPRISE LTD» (https://find-and-update.company-information.service.gov.uk/company/07940498/officers) здійснює громадянка Республіки Сайшельські острови Елна Лафортюн (Белль).

         Водночас, на території тимчасово окупованого Криму, всупереч українському законодавству, здійснює діяльність інвестиційно-будівельна фірма «ООО «УК «ПАРАНГОН». Серед акціонерів товариства є не хто інша, а та ж сама громадянка Елна Лафортюн (Белль) та громадянка України/РФ Людмила Лєбєдєва (http://parangon.biz/wp-content/uploads/2020/12/RI21-000-1-00981_20201202.pdf)

Відповідно до опублікованого списку акціонерів та осіб, що здійснюють значний контроль Елна Лафортюн (Белль) володіє 9,99 % (2.4 млн. руб.), Евалін Жубер володіє 9,99 % (2.4 млн. руб.), Людмила Лєбєдєва володіє 80,02 %  (19.5 млн. руб.) та є дружиною екс-міністра оборони України Павла Лєбєдєва, який оголошений у розшук українськими правоохоронними органами за злочини проти державної безпеки України. Аналіз звітності фірми вказує на те, що Елна Лафортюн (Белль) є її акціонером з 2015 року, володіє правом власності, отримує дивіденди та має право голосу при прийнятті рішень, що впливають на діяльність компанії.

Вказане може свідчити про зв’язок між «Starr Enterprise Ltd», а відповідно і оточення Антона Кіссе та «ООО «УК «ПАРАНГОН» в частині спільних активів, торгових операцій та інвестиційної діяльності, що суперечить міжнародному санкційному законодавству.

Тим не менш, оточення Антона Кіссе та він особисто на цьому не спинилися та без особливої фантазії, її мабуть не вистачило просто, створили ще одну фірму, болгарську.

Ото ж, повернемося до вищезгаданої британської фірми ODEON TRADE AND CONSULTING LTD, та однієї з її засновниць Sandra Gina Esparon, яка спільно з віце-президент ГО «Асоціація болгар України» Світланою Драгнєвою зареєстрували на території Республіки Болгарія компанію «BG Trade Consulting EOOD», що спеціалізується на купівлі/продажу нерухомого майна (офіційний реєстр болгарських фізичних/юридичних осіб)  https://portal.registryagency.bg/CR/Reports/ActiveConditionTabResult%3fuic%3d203426740)

Аналіз даних з відкритих джерел вказує, що S.G.Esparon також є єдиним акціонером фірми «EUROIMPEX GROUP CORP(зареєстрована на Британських Віргінських Островах, активна), а кінцевим бенефіціаром Михайло Сліпенчук (громадянин РФ, депутат Держдуми РФ VI скликання (2011-2016 рр.) – так званий спонсор «політичної партії «Єдина Росія» (https://offshoreleaks.icij.org/nodes/10198322%3fe%3dtrue)

Для розуміння ситуації, відповідно до Указу Президента Україні № 176/2018 від 26.06.2018 року «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 21 червня 2018 року "Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» за діяльність на шкоду державній безпеці України на М.Сліпенчука накладено санкції якими передбачено: 1) відмова в наданні та скасування віз резидентам іноземних держав, застосування інших заборон в’їзду на територію України; 2) блокування активів – тимчасове обмеження права особи користуватися та розпоряджатися належним їй майном; 3) запобігання виведенню капіталів за межі України; 4) інші санкції, що відповідають принципам їх застосування, встановленим Законом.

         Висновок напрошує сам, поки болгарська сторона вливає сотні тисяч євро в покращення умов для життя болгарської меншини України, а політичний електорат слухає нездійсненні обіцянки Антона Кіссе, він з друзями виводить гроші в офшори та «тисне руки» людям, які фінансують терористичні угрупування в Україні та комерційну діяльність в тимчасово окупованому Криму.

 

 


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: сепаратизм
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.