ВИБІР УКРАЇНЦІВ: ПАВЛО ВІКТОР СТАВ НАЙКРАЩИМ УЧИТЕЛЕМ УКРАЇНИ-2021

04 жовтня 2021, 12:11
Власник сторінки
0
20
ВИБІР УКРАЇНЦІВ: ПАВЛО ВІКТОР СТАВ НАЙКРАЩИМ УЧИТЕЛЕМ УКРАЇНИ-2021

Одеський вчитель, автор і популярний youtube-блогер Павло Віктор переміг у номінації "Вибір українців" на всеукраїнському конкурсі Global Teacher Prize Ukraine 2021.

Щорічна національна премія GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE проводиться з 2017 року. Мета премії – популяризація професії вчителя у суспільстві.

«Павла Віктора знають насамперед за його каналом на YouTube. Туди він записав і виклав повний курс із фізики з 7-го по 11 клас. Його початковою метою було забезпечити якісне навчання власним учням під час карантинів. Але блог швидко набув популярності серед школярів усієї України і не тільки. Зараз на канал підписані понад 825 тисяч підписників. А кількість переглядів вже перевищила позначку у 40 мільйонів», — повідомили на конкурсі Global Teacher Ukraine.


"Я щасливий, бо не тільки маю можливість працювати у своєму класі, серед своїх дітей ліцею, а й викладати фізику будь-кому, хто хоче її вивчати. Мабуть, це і є причина того, що за мене проголосувала така кількість людей в нашій країні", – прокоментував переможець.

Наприкінці 2020 року у видавництві BookChef вийшла друком перша книга Павла Віктора «Фізика. Основи і механічний рух», яка відкрила серію книг з фізики. Книга одразу стала бестселером, за три місяці було продано понад 8500 примірників. За пів року світ побачила друга книга з серії, яка має назву «Фізика. Молекулярна будова речовини і теплові явища»


Книги Павла Віктора відрізняються від класичних підручників з фізики легкою і зрозумілою формою подачі матеріалу у вигляді розповіді й пояснень суті. Уроки в книгах доповнені QR-кодами, за допомогою яких читач може перейти до відповідного фрагмента відеоуроку і переглянути демонстрацію досліду, роботу фізичного приладу або розв’язання задачі.


Всього серія налічуватиме п'ять томів. Зараз йде робота над третьою книгою Павла Віктора «Основи електродинаміки», вихід якої очікується у листопаді цього року.


«Ми дуже пишаємося Павлом Андрійовичем і раді, що він здобув перемогу у цій номінації. Протягом декількох років він працював над створенням повного курсу з фізики і для нас, як видавництва, надзвичайно почесно – долучитися до трансформації цих знань у книжковий формат. Це має величезне соціальне значення, адже вклад Павла Андрійовича у розвиток і популяризацію науки є надважливим.

Знання мають бути доступними широкому колу учнів і дорослих. А вчителі заслуговують на те, щоб бути відомими та шанованими далеко за межами класів, у яких навчають, або міст, у яких живуть», — прокоментувала Анастасія Сіненко, директор з маркетингу видавництва BookChef.

Нагадаємо, що премією Global Teacher Ukraine нагороджуються викладачі, які використовують інноваційні підходи в освіті. Минулорічним переможцем став викладач історії, а також громадянської освіти й основи здоров’я з Тернопільщини Василь Дяків. У номінації “Вибір українців-2020” переміг молодий учитель початкових класів зі школи №35 міста Кам’янського на Дніпропетровщині Андрій Олійник.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: учитель,Україна,освіта,премія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.