Підміна понять найчастіше призводить до підміни цінностей

19 листопада 2020, 15:26
Власник сторінки
предприниматель
0
19
Підміна понять найчастіше призводить до підміни цінностей

В цю суботу, на річницю Революції гідності, представниками Руху опору капітуляції, інших політизованих об’єднань наближених до Петра Порошенка, анонсовано збір на Майдані незалежності

та похід на Офіс Президента України, а також до лікарні «Феофанія» для зустрічі з Володимиром Зеленським.

Дослідивши сторінку Руху в соціальній мережі Facebook, стало відомо, що для Президента України мітингарі підготували ряд т.зв. вимог, серед яких: «Зеленський покриває репресії проти патріотів», «Зеленський допомагає російській агентурі посилювати свої позиції у владі», «Зеленський просуває капітуляцію, прикриваючись «планом Кравчука», «Зеленський хоче здійснити конституційний переворот та узурпувати владу».

Вивчаючи суть кожної з претензій, можна дійти до висновку, що вони дещо не за адресою і більш доцільно було б замінити «Зеленський» на одного з спонсорів запланованого заходу «Порошенко».

«Порошенко покриває репресії проти патріотів»

У вересні 2018 року патріотичною громадськістю було проведено акцію протесту «Ніч на Банковій», основною вимогою якої стало припинення політичних переслідувань та нападів на активістів, які належним чином не розслідуються з боку правоохоронних органів, у т.ч., справи Катерини Гандзюк, Павла Шеремета тощо. У відкритому зверненні громадських організацій йшлося про 55 нападів на активістів у період з 2017 по 2018 роки. Підписанти звинувачували Порошенка в ігноруванні проблеми системних атак на активістів та відсутності відповідної реакції. Окрім того, ще у 2014 році народним депутатом України від БПП Іриною Фріз було зареєстровано проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за заклик до непокори.

«Порошенко допомагає російській агентурі посилювати свої позиції у владі»

Тут взагалі набагато простіше. В отриманні президентського посту Порошенку сприяв олігарх Фірташ. Порошенко як Президент надавав Ахметову сприяння в успішній реалізації його бізнесу, зокрема, групі компаній ДТЕК. Порошенко взагалі є співзасновником «Партії регіонів». За час каденції Порошенка у Верховній Раді перебувала значна частина народних депутатів з числа колишніх «регіоналів», а деякі з них і нині в списках «Європейської солідарності». Усі інші одіозні «регіонали» скучкувались в лавах «ОПЗЖ», з лідером якої Медведчуком Порошенко до сіх пір підтримує партнерські та бізнесові відносини. До речі, звинувачувати Медведчука в організації спілкування Порошенка та Путіна, після оприлюднення аудіо записів їх дружніх розмов, мабуть вже не доречно.

«Порошенко просуває капітуляцію»

У 2015 році Порошенко домовився про «Комплекс заходів з виконання Мінських угод», фактично діючи в інтересах РФ, про що повідомило ДБР, розпочавши відповідне розслідування. Першими пунктами таких угод було негайне припинення вогню та розведення військ, що на даному етапі як раз реалізував Зеленський, а не Порошенко. Окрім того, до Мінських угод входили політичні домовленості щодо проведення місцевих виборів, перспективи конституційної реформи з урахуванням особливостей ОРДЛО, узгоджених з їх керівниками. Окрім того, т.зв. «Формула Штайнмаєра» була започаткована у 2016 році у зв’язку із неможливістю виконати «Мінські угоди», що допускала проведення політичних заходів, у т.ч., виборів на Донбасі, що у свою чергу, відкривало шлях до постійного особливого статусу ОРДЛО.

«Порошенко хоче (знову) здійснити конституційний переворот та узурпувати владу»

Тут взагалі фактично не має потреби щось розписувати. Зміна Порошенком виборчого законодавства, які встановлюють партійну диктатуру, призначення на державні керівні посади наближених до себе осіб (Гройсман, Луценко), прийняття суддівської реформи, що дала можливість контролювати суддів, у тому числі Конституційного Суду, які стали ініціаторами нинішньої конституційної та антикорупційної кризи, зміни до закону «Про державну службу», що дозволило спеціально створеній при Адміністрації Президента України комісії проводити конкурси на посади голів державних адміністрацій і багато інших всім відомих фактів.

 

Шановні учасники питань до влади, якщо у ваших лавах та списках спонсорів будуть такі люди як Порошенко, то як писав Еріх Фромм «Якщо людина втратила свою незалежність, чесність, якщо вона відчуває себе річчю, частиною держави, партії або корпорації, тоді 2х2 це 5, або рабство – це свобода». Не підміняйте поняття!!!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.