Як путінський режим знищує Українців!

15 сентября 2020, 14:54
Владелец страницы
mega.balent@gmail.com
0
24
Як путінський режим знищує Українців!

Зрадник Батьківщини

Куліца Юрій Сергійович, 15.07.1994 року народження, народився у с. Власівка Луганської області.

У 2014 році, підтримуючи агресивну політику РФ щодо України та її цілісності, Куліца Ю.С. зрадив Батьківщину і став російським найманцем вступивши до лав незаконних військових формувань, як стрілець військовослужбовець ротно-тактичної групи РТГр «Карпати». До війни жив в Україні, але зрадив Батьківщину та приймав активну участь в бойових діях на стороні т.зв. терористичного угрупування «ДНР» проти добровольчих батальйонів та військових підрозділів Збройних сил України

Під час активної участі у збройному протистоянні проти добровольчих батальйонів та військових підрозділів Збройних сил України, як бойовик-терорист незаконних збройних формувань так званої «ДНР», Куліца Ю.С., здобув хибне відчуття безкарності. Та, з метою особистого збагачення, разом із своїми поплічниками займався грабуванням, викраденням та катуванням місцевого населення у населених пунктах тимчасово окупованої території Донецької області..

Країна має знати своїх "героїв"!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.