Тепер тут буде Польща!

4 сентября 2020, 09:20
Владелец страницы
0
903

Як голова Житомирської обласної Спілки поляків України українські території «приєднує» до Польщі

Нещодавно натрапив на цікавий відео сюжет польської журналістки телеканалу ТВ-Полонія Гражини Орловської-Сандей, яке вона знімала в с.Сусли Новоград-Волинського району. Польська знімальна група вже не в перше відвідує Житомирську область на запрошення Вікторії Лясковської-Щур для зйомки осіб польського походження, які, на думку іноземців, «плекають» історичну пам'ять про «польські» часи на Житомирщині.

Вже давно відомо, що якщо польський господар платить гроші, В.Лясковській-Щур байдужа національна ідея. З кожним разом, зазначена особа йде все далі і далі… Поширюючи відео сюжет про мешканців с.Сусли в соціальній мережі «Фейсбук» «пані» Вікторія підписала зазначене відео «Польське село Сусли».

Невже таким чином польська сторона від імені окремих представників місцевої полонії в черговий раз намагається обґрунтувати  можливі територіальні та реституційні претензії РП до України?  

Хочеться всім нагадати, що не дивлячись на те, що Україна стала прихистком для багатьох національностей, у нас є гіркий досвід 2014р., який нас навчив, що ніяких польських, німецьких, російських та інших національних населених пунктів, бути не може. Є українські села, де можуть проживати представники різних національностей.

Цікаво, чи відомо правоохоронним органам про «Польське село Сусли» та ставлення Вікторії Анатолівни до територіальної цілісності України.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.