Чиїх Ви будете, панове чехи?

21 августа 2020, 09:36
Владелец страницы
0
146

Нещодавно стала відомою інформація, що житомирська чеська спільнота планує облаштувати в мікрорайоні Крошня меморіал, приурочений до створення етнічними чехами цієї частини міста.

Як житель мікрорайону Крошня, нічого поганого в цьому не бачу, ми живемо в демократичній країні, де національні меншини мають право для реалізації власних бажань, крім того їхні пращури брали участь у будівництві цієї частини міста.

Попри це є одне суттєве але… . Для реалізації такого плану потрібні кошти, і для мене дуже дивно, що очільниця Житомирської спілки волинських чехів Людмила Чижевська “знайшла” фінансування в представника проросійської політичної партії «Опозиційна платформа - За життя», Володимира Тичини, натомість пообіцявши всебічну допомогу в проведенні передвиборчої агітації.

І ось тут виникає питання до етнічних чехів: Ви проживаєте в Україні, яка, за Вашими ж словами, для Вас є другою Батьківщиною, у Вас тут сім’ї, діти та друзі, то як же тоді Ви можете підтримувати проросійську партію, керівник якої, крім того, що є кумом керівника держави-агресора, відверто підтримує ворога України?

Особисто мене, ця інформація не те, щоб образила, але шокувала, а Вас?

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.