Штрафами пандемію не здолаєш

3 июля 2020, 12:41
Владелец страницы
народный депутат
0
7
Штрафами пандемію не здолаєш

Кабмін планує штрафувати українців за відмову від носіння масок в закладах та транспорті. Ідею підкинув міністр юстиції Денис Малюска (той самий, який з ногами фотографується на робочому столі).

Фізосіб штрафуватимуть на 170-255 гривень, юросіб – від 3 400 до 5 100 гривень.

З одного боку, заходів безпеки дотримуватися вкрай важливо. Вірус лютує і до кінця не вивчений. Небезпека цілком реальна.

З іншого боку, штрафами пандемію вже точно не здолаєш! Потрібна дуже потужна роз'яснювальна кампанія. Але не така, як у квітні, коли українців спеціально лякали епідемією.

Головний санлікар Віктор Ляшко потім сам зізнався, що закриття парків та скверів з епідеміологічної точки зору було безглуздим. Воно потрібно було тільки, щоб налякати населення. Налякати-налякали. А вийшло, як у притчі про пастуха та вовків. Тепер люди ні в що не вірять.

Тому метод батога тут не працює. Люди самі повинні усвідомлювати небезпеку. Ну кому легше від того, якщо на обличчі людини маска, яку вона тижнями не змінює?


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.