Коли УПЦ розірве контакти з Кримською єпархією?

24 апреля 2020, 08:51
Владелец страницы
0
18

Коли УПЦ розірве контакти з Кримською єпархією?

Нещодавно перед Воскресінням Господнім митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, який є членом синоду Української праволаславної церкви Московського патріархату, під час проведення святкової літургії у соборі Олександра Невського, що в окупованому Сімферополі, зачитав «Огласительне слово на Великдень святителя Іоанна Златоуста» і пасхальне послання Святішого патріарха Кирила. Митрополит Лазар, також, прийняв благодатний вогонь, який до окупованого Криму дістався через Москву.

Примітно і те, що на сайті Кримської єпархії УПЦ тепер жодним словом не зазначено, що вона є частиною Української православної церкви, яку очолює митрополит Онуфрій. У вкладці «банківські реквізити» на сайті єпархії зазначено, що вона зареєстрована як православна релігійна організація «Сімферопольська і Кримська єпархія».

Крім того, у телесюжетах кримських телеканалів, підконтрольнихокупаційній владі, також не зазначається, до якої церкви належитьсімферопольська і Кримьмка єпархія. Це при тому, що церква Московського патріархату в Україні у суді намагається відстояти назву «Українська православна церква». При цьому, її архієреї наполягають на тому, що церква, яка є частиною Російської православної церкви і має центр у країні-агресорі має називатися «УПЦ», а не РПЦ в Україні.

Водночас, Кримська єпархія УПЦ поступово відходить від УПЦ МП та продовжує активні дії з укріплення зв’язків з РПЦ та із спецслужбами Російської Федерації.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.