Глава УПЦ митрополит Онуфрій продовжує підтримку політики «русского мира»

20 февраля 2020, 17:11
Владелец страницы
0
65

Глава УПЦ митрополит Онуфрій продовжує підтримку політики «русского мира»

Очільник УПЦ митрополит Онуфрій продовжує впроваджувати політику «русского мира» не тільки серед населення України, але й серед жителів Європейських країн, зокрема Чорногорії.

Так, 29 лютому 2020 року митрополит Онуфрій візьме участь в урочистих заходах на честь Сімеона Мироточивого в м. Подгориці, столиці Чорногорії.

Поряд з основною метою перебування, насправді проглядається підтримка УПЦ Сербської православної церкви в боротьбі проти автокефалії церкви Чорногорії.

Як всім нам відомо, на даний час Московський і Сербський патріархати разом  борються за «русский мир» проти автокефалій в Україні, Чорногорії та Македонії.

Нагадаємо, що 30 січня 2020 року делегація УПЦ на чолі з головою Представництва УПЦ при міжнародних організаціях  єпископом Баришівським Віктором Коцабою вже зустрічалась в м. Белграді з предстоятелем СПЦ Іринеєм, де було обговорено позицію двох церков по відношенню до автокефального релігійного руху в Україні та Чорногорії.

Як бачимо, спостерігається цікава взаємодія двох церков, керована з Кремля, адже ще 23 травня 2018 року СПЦ підтримала УПЦ, що було висвітлено на офіційному сайті відділу зовнішніх церковних відносин РПЦ, де було опубліковано цитату Сербського патріарха: «Усякий, хто допомагає українським розкольникам, це ворог не тільки Російської церкви і «руського міра», але також і всіх православних слов’янських народів і всього православного світу». 

Таким чином, спецслужби та керівництво Російської Федерації продовжує підтримувати чужі для України та Чорногорії церкви, через яких вони здійснюють вплив на свідомість їх громадян!


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.