РПЦ та УПЦ МП втрачає «друзів» через імперську політику Російської Федерації

16 января 2020, 09:01
Владелец страницы
0
44

РПЦ та УПЦ МП втрачає «друзів» через імперську політику Російської Федерації

Нещодавно патріарх Грузинської православної церкви Ілля ІІ в своєму новорічному виступі напряму звернувся до президента РФ Володимира Путіна і закликав його припинити окупацію Абхазії та Цхінвальського регіону (т.зв. «Південної Осетії»).

Очевидно, що питання окупованих Росією територій і стане основним у відносинах між Грузинською Православною церквою та руською православною церквою, і можливо, стане одним із факторів впливу на визнання Православної церкви України.

Водночас, очільник УПЦ МП митрополит Онуфрій за 5 років війни жодного разу не звертався із заявами до керівництва РПЦ та російської влади щодо припинення війни, зупинення постачання військової техніки в ОРДЛО чи повернення АР Крим Україні.

Як бачимо інші помісні церкви починають поступово знімати т.зв. «вуаль» нав’язану РПЦ та спецслужбами РФ і у разі, визнання грузинською церквою ПЦУ, вказане вкотре похитне позиції патріарха Кирила у світовому православ’ї.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.