Усіх податківців переатестують

14 января 2020, 21:44
Владелец страницы
менеджер
0
68

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук доручив керівнику Державної податкової служби Сергію Верланову у двотижневий строк розробити та подати на розгляд КМУ план переатестації усіх співробітників ДПС Україн

Про це Гончарук повідомив у  Facebook за результатами зустрічі з Верлановим.

"Ситуація, яка склалася в одеській податковій, засвідчує про те, що нам ще треба багато над чим працювати й підсилювати контроль. Тому, по-перше, прошу керівника Нової податкової Сергія Верланова поїхати на місце події, розібратись в ситуації та доповісти про результати. По-друге, провести перевірку доброчесності та відповідності антикорупційному законодавству керівників територіальних органів ДПС та її Центрального апарату. А також у двотижневий строк розробити та подати КМУ план переатестації усіх співробітників ДПС України", - наголосив Гончарук.

Він запевнив, що уряд не дозволить нікому у новій податковій вимагати гроші у підприємців та прикриватися "кришею", підкресливши, що всі корупційні прояви у державних органах будуть знищені в корені.

"Ті, хто думає, що й досі можна спокійно красти та відсидітися у тіні - глибоко помиляються. Безкарно красти, вимагати гроші та будувати тіньові схеми більше не дозволено", - заявив Гончарук.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,коррупция,налоговая,переаттестация
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.