Безлад у Коростишівському благочинні УПЦ

30 ноября 2019, 10:57
Владелец страницы
0
213

Щось дивне відбувається у нашому Коростишівському благочинні.

Останнім часом у церкві біля міської ради куди хожу на службу, дуже напружена атмосфера. Якось неприємно там стало знаходитись. Це відчувається під час недільної служби. Десь була звістка про те, що у благочинного отця Якова розпочались конфлікти з іншими священниками. Кажуть, що священникиКоростишівськогоблагочиння взагалі не сприймають його як керівника, через його ідіотські вказівки, відсутність командного стержня та невміння згуртувати людей. Кожен з них робить, що хоче на свій розсуд.Окремі батюшки навіть намагаються вижити Якова зі свого місця.І якщо, чесно то й Яків дуже рідко виходить в люди. Вже тяжко згадати коли він востаннє був на службі у своїй церкві. І по району він не їздить з людьми не спілкується. Казали, що Яків забився у своїй хаті біля церкви і рідко куди виходить. Може він боїться своїх же батюшок?

         Не знаю, що трапилось з отцем Яковом, але місце благочинного йому потрібно звільнити. Бо якщо, таке й далі буде продовжуватись то така церква нікому не потрібна.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.