Злочинне угрупування «міжнародні детективи» припинило свою діяльність

12 вересня 2019, 11:47
Власник сторінки
менеджер
0
125
Злочинне угрупування «міжнародні детективи» припинило свою діяльність

тривають слідчі дії, за результатами яких зловмисників буде повідомлено про підозру та обрані запобіжні заходи

Службою безпеки України викрито та припинено діяльність злочинного угрупування, до складу якої входили т.зв. «міжнародні детективи».

Я стало відомо, 11.09.2019 співробітниками Служби безпеки України затримано «на гарячому» учасників організованого злочинного угрупування, яке спеціалізувалось на незаконному прослуховуванні абонентів стільникового зв’язку, здійсненні несанкціонованого доступу до облікових записів соціальних мереж, електронної пошти та популярних мессенджерів, а також до інформаційних масивів правоохоронних органів, проведенні візуального спостереження в інтересах третіх осіб, в тому числі представників іноземних урядових і неурядових організацій.

Оперативники тривалий час документували діяльність зловмисників, після чого провели багатоходову спецоперацію із залученням ЦСО «А» та затримали учасників злочинного угрупування т.зв. «міжнародних детективів».

Під час санкціонованих слідчо-розшукових дій за місцями проживання та роботи зловмисників виявлені та вилучені зведення за результатами незаконно проведених НСРД, шкідливе програмне забезпечення для здійснення несанкціонованих втручань в роботу ПЕОМ, копії баз даних органів державної влади, підроблені посвідчення працівників правоохоронних органів, набої до автоматичної стрілецької зброї, комп’ютерна техніка, яка містить сліди вчинення злочинів, а також захищене серверне обладнання, на якому концентрувались результати проведених незаконних НСРД та яке використовувалось для захищеного спілкування та координації дій угрупування.

Крім того, фахівці СБУ встановили, що використання шкідливого програмного забезпечення забезпечило можливість зловмисникам несанкціоновано отримати доступ до інформаційно-телекомунікаційних систем державних та військових установ, підприємств та організацій.

Також перевіряється версія щодо передачі незаконно скопійованих даних до спецслужб країни-агресора.

Наразі тривають слідчі дії, за результатами яких зловмисників буде повідомлено про підозру та обрані запобіжні заходи.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,СБУ,детективы,программное обеспечение,обыски
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.