Більше 4 тисяч українських книжок отримали школи прифронтової зони

12 вересня 2019, 11:43
Власник сторінки
kseniya.sladkevych@gmail.com
0
25
Більше 4 тисяч українських книжок отримали школи прифронтової зони

Школи в зоні ООС вчергове відвідала голова ГО «Розумне майбутнє нації», «Місіс Україна 2018» і «Місіс Планета 2018» Анна Горбань. Цього разу вона привезла дітям 4313 нових книжок та речі

Це вже третя поїздка громадської діячки в рамках акції «Спільне майбутнє через спільні книжки», яку вона реалізує протягом 2019 року. До збору книжок, ігор, речей вона залучає відомих акторів, спортсменів, благодійників, закордонних українців і навіть соціально-активних жінок – її колег по конкурсам краси з інших країн — «Місіс Ефіопія 2018», «Місіс Естонія 2017», «Місіс Індія», «Місіс Сінгапур», «Місіс США» та інші.

Цього разу Анна особисто передаала книжки школам у селищі Новолуганське, смт. Луганське, селищі Опитне та місті Часів Яр. Також книжки отримала школа, розташована на лінії розмежування, у селі Чермалик Донецької області.

Щоби підтримати доньку в її важливій місії в поїздці бере участь і мама красуні – Маргарита Горбань. А також генеральний директор будівельної компанії Quik House Олександр Білостоцький та PR-директор львівського видавництва «Кальварія» Ксенія Мацкевич.

Акцію підтримало Міністерство інформаційної політики України, яке надало 3544 книжки. Третій етап акції «Спільне майбутнє через спільні книжки» підтримали і відома українська благодійниця Тетяна Петракова та діловий глянець Ukrainian people, будівельна компанія Quik House, бізнемвумен Ліліт Саргсян, видавництва: «Кальварія», «Самміт-книга», «Просвіта», діловий глянець Fashion of Diplomacy, Спілка жінок України та Інна і Світлана Капранови. 

Цього разу мою акцію вже підтримує держава. Я привезла зараз найбільшу кількість книжок за всі три поїздки - 4313 абсолютно нових книг! Я вже три місяці отримую заявки від шкіл на книги українською. Багато шкіл потребують літератури. Тому мої поїздки стануть частішими. Розумієте - школи вже на мене чекають! – говорить Анна Горбань. - Вчора в Новолуганському і Луганському директори шкіл були в захваті, яка якісна література до них приїхала. В Новолуганському бібліотекар сказала, що це неймовірно і за 8 років вперше бачить таку якість ще і в такій кількості!!!

Нагадаємо, що громадська недержавна неприбуткова організація «Розумне майбутнє нації» здійснює акцію «Спільне майбутнє через спільні книжки», метою якої є благодійний збір та передання книжок дітям і школам на лінії зіткнення.

Ініціатором і організатором акції «Спільне майбутнє через спільні книжки» є Анна Горбань — відома телеведуча (Новий, СТБ), голова громадської організації «Розумне майбутнє нації», володарка титулів «Місіс Україна World 2018» і «Місіс Планета 2018». Зібрані книжки Анна Горбань  особисто передає школам у прифронтовій зоні. На початку нового навчального року в цих школах бракує різної літератури українською мовою, тому вони звернулися до Анни.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.