Не дозволимо радикалам впливати на хід свята

23 августа 2019, 17:45
Владелец страницы
менеджер
0
111
Не дозволимо радикалам впливати на хід свята

Памʼятайте: пропаганда - це лише частина засадничого підходу РФ

На сьгоднішній день, тенденції поляризації та радикалізації суспільства в Україні спостерігаються через активні дії держави-агресора. Особливо це проявляється напередодні та під час проведення офіційних заходів, святкувань, визначних дат тощо.

Не виключенням стала і 28-річниця Дня Незалежності... Кремль продовжує розповсьджувати свої міфи на кштал “бендерівці вбивають росіян”, “фашистський режим”, а новинні сюжети про “погроми націоналістів” та “розстріли жителів Донбасу” уже класика у їх ЗМІ. Саме тому, в ці важливі для України дні, вони намагатимуться вплинути на хід свята своїми кишеньковими “націоналістами”, які замість шляху діалогу обирають мову насилля, вандалізму, провокацій, та ряд інших подій, розхитують ситуацію всередині країни. Такі тенденції вигідні державі-агресору для їх використання ззовні. Тримаючи українців у постійній напрузі спецслужби країни-агресора прагнуть перевести цю напругу до стадії конфлікту між громадянами України.

Памятайте: пропаганда - це лише частина засадничого підходу РФ. РФ — це країна-агресор, військовий агресор.

Громадяни і гості України, не ведіться на провокації та повідомляйте правоохоронців про підозрілих людей, які вигукуватимуть провокаційні лозунги чи, тим паче, намагатимуться спровокувати інших людей своїми діями або забороненою символікою.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Россия,Украина,День Независимости,Кремль,радикалізм,радикалы
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.