Дух миру переможе духа злоби й ненависті!

1 августа 2019, 13:01
Владелец страницы
0
888
Дух миру переможе духа злоби й ненависті!

Преподобний Серафим Саровський казав: «Стяжи дух мирний і навколо тебе спасуться тисячі».


Він навколішки стояв на камені протягом тисячі днів і ночей, безупинно промовляючи слова молитви: «Боже, милостивий будь до мене грішного». 

А ще у дитинстві разом із паломниками з Курська прямував до Києва вклонитися Печерським преподобним та отримати, тут на київських пагорбах, благословіння на своє майбутнє подвижницьке життя. «Стяжи дух мирний і навколо тебе спасуться тисячі». 

Здається, для нас і нашого часу говорив ці слова преподобний. Дух миру перемагає дух злоби і ненависті, викорінює дух осуду і неправди, вселяє дух любові і взаємоповаги! Буде утверджуватися мир у кожній душі і кожному серці - запанує мир і поміж усіма нами - українцями! 

А для цього, ми повинні всі разом схилити коліна своїх сердець перед Богом і безперестанку продовжувати благати Його про милість з неба, як і робив це свого часу все своє життя преподобний Серафим, Саровський чудотворець. 


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.