Фігуранта рейдерського захопленя підприємства в Закарпатті внесли в Миротворець

25 липня 2019, 13:32
Власник сторінки
Громадська організація
0
222
Дмитро Зайцев внесений до бази "Миротворця"

Юриста, що намагається заволодіти підприємством з видобутку золота на Закарпатті, внесли до бази «Миротворця» як загрозу національній безпеці

соратника Олександра Ходаковського й одного із засновників організації «Патріотичні сили Донбасу», члена Центральної контрольно-ревізійної комісії Дмитра Зайцева внесли до бази Миротворець. У 2014 він був серед організаторів незаконного референдуму на Донбасі.

Дмитро Зайцев спеціалізується на послугах, пов'язаних з незаконним поглинанням підприємств і їхніх активів. Протягом 10 років підконтрольна йому компанія Cengart Financial INC намагалася заволодіти активами «Закарпатполіметали».

Разом з тим, Дмитро Зайцев фігурує в низці кримінальних проваджень по «обналу» та неправомірному заволодінні майном.

Дотичний разом з Олександром Маштепою до рейдерства універмагу «Україна». У 2009 році він був в.о. керівника державної компанії «Закарпатполіметали». Ця компанія збанкрутувала у зв’язку з величезною фінансовою вимогою з боку нікому невідомого офшору – Cengard Financial. Комітет кредиторів тоді очолив Дмитро Зайцев, адміністратором комітету був Володимир Гуртовий. І Зайцев, і Гуртовий тепер є адвокатами Lyndhurst Development Trading, яка й ініціювала проблеми в універмазі «Україна».

Вільно пересувається як на непідконтрольній території Донбасу, так і по всій території України. Профіль діяльності – банкрутство державних підприємств шляхом подальшого заволодіння майном, а також звичайне рейдерство.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: рейдерство,золото,Закарпаття,рейдерське захоплення,підприємство,база данных Миротворец,сайт Миротворец
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.