«Православно-політичні ігри»очільника УПЦ МП митрополита Онуфрія

22 июля 2019, 11:37
Владелец страницы
0
35

«Православно-політичні ігри»очільника УПЦ МП митрополита Онуфрія

Вкотре протягом короткого періоду часу очільник УПЦ МП митрополит Онуфрій здійснив візит в Російську Федерацію, де спільно із Патріархом Російської православної церкви Кирилом провів богослужіння в Успенському соборі Свято-Троїцькій Сергієвій лаврі та відсвяткував пам’ять преподобного Сергія.

Минулий раз 16 червня митрополит Онуфрій відвідав вказану лавру із депутатом В.Новинським, який за кошти РФ фінансує діяльність УПЦ МП та поширює прокремлівську пропаганду в Україні.

Так, 17 липня 2019 року з метою підняття рейтингу своєї політичної партії «Опозиційний блок» В.Новинський спільно із митрополитом Онуфрієм на території Києво-Печерської лаври записали інтерв’ю з телеканалом «Україна», в якому очільник УПЦ висловив підтримку вказаній політичній партії на майбутніх виборах до Верховної Ради України.

Як бачимо, ситуація в Україні не змінюється, оскільки Росія продовжує наступати як у політичному, так і у духовному напрямку. Про що свідчить черговий візит митрополита Онуфрія в центр управління (РФ), прикриваючись заявами про звернення до Патріарха  щодо організації обміну полоненими.

Однак за 5 років УПЦ жодного разу не зверталась із заявами до керівництва РПЦ та російської влади щодо припинення війни та зупинення постачання військової техніки в ОРДЛО чи повернення АР Крим Україні.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.