Митрополит Онуфрій на поклоні перед московським патріархом

21 июня 2019, 08:58
Владелец страницы
0
41
Митрополит Онуфрій на поклоні перед московським патріархом

Черговий поклон Предстоятеля УПЦ МП митрополита Онуфрія (Березовського) перед московським патріархом

І знову очільник УПЦ МП митрополит Онуфрій 16 червня 2019 року здійснив черговий візит в Російську Федерацію, де зустрівся з патріархом Російської православної церкви Кирилом.

Вказаний візит ще раз підтверджує, що керівництво УПЦ МП є т.зв. «васалом» РПЦ і скільки б воно не говорило, що центр їх управління знаходиться у Києві, сподіваючись на скасування прийнятих змін до законодавства України про перейменування релігійних організацій, Київська митрополія УПЦ завжди перебуватиме у підпорядкуванні московського патріарха.

Очевидно, що незважаючи на канонічну підпорядкованість до РПЦ, УПЦ МП продовжує противитись зміні назви, називаючи себе українською церквою, хоча за 5 років керування митрополитом Онуфрієм Київською митрополією УПЦ МП жодного разу ми не чули про звернення до керівництва РПЦ та російської влади щодо припинення війни та зупинення постачання військових та військової техніки в ОРДЛО.

Незважаючи на заповіді Божі, які говорять «не вбивай, не кради, не жадай дому ближнього твого…» Українська православна церква Московського патріархату не закликала і не робила вказаного стосовно Росії. І навряд чи ми ці заклики колись почуємо, адже вона залежна від РПЦ та Росії.  

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.